Ledvinové kameny- čaj Chanca piedra?

Od: Datum: 28.04.14 16:05 odpovědí: 4 změna: 28.04.14 20:32

Není tu někdo, kdo by měl nějaké zkušenosti s tímto preparátem a jeho účinkem na ledvinové kameny? Nebo kdo by dal nějakou dobrou radu, jak se LK zbavit?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jkk
Datum: 28.04.14 16:19

Pitím čaje to nespravíte. Jděte k lékaři a nechte si kameny odstranit. Záleží totiž na tom, kde kameny jsou a z čeho jsou vytvořené. Pokud z kyseliny močové, pak lze zkusit léky, které změní kyselost moči na zásaditou a kameny se mohou zmenšit případně rozpustit. Já radím je vyndat a máte po problémech. Stejně tak skončíte, jen budete podstatně delší dobu trápit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.04.14 18:32

Jsou moc malé na to, aby se dalo zjistit jejich složení - ale jasně, že je tam nechci mít. V podstatě mi doktorka jen doporučila hodně pít a podle umístění se duševně připravit na koliku, která je dost pravděpodobná. Proto se ptám na tu bylinku, jestli to někdo vyzkoušel.

Datum: 28.04.14 20:23

Možno jako podpůrný prostředek Lopuch plstnatý a Zlatobýl celík, naťukejte si do vyhledávače tyto byliny a posuďte sama jejich případné použití

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 28.04.14 20:32
avatar

Jestli budete pít bylinky, čaj, kolu nebo pivo je jedno. Důležité je pít, pít a to hodně, tak kolem 3 litrů denně. Jsou-li kamínky malé, spíše jako ledvinový písek, máte velkou naději, že odejdou přirozenou cestou. Ledvinovou koliku jsem zažil, a málem jsem lezl bolestí po zdi. Nepřeji nikomu !

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.