Svižné odstranění nosních mandlí v Olomouci

Od: Datum: 25.04.14 00:02 odpovědí: 4 změna: 25.04.14 22:43

Naší sedmileté dcerce opět dorostly mandle a v noci bez přestávky hrozně chrápe. Nenajde se tu prosím někdo z Olomouce (nebo aspoň Prostějova), kdo zná nějaké zodpovědné zdravotní zařízení, kde dítě nemusí strávit celé dny? Laser ne, je drahý. Naše děti už byly 2x na adenotomii ve fakultní nemocnici a strávily tam cca 4dny. Vícekrát jsem slyšela, že někde (a nemyslím laser) je dítě jen jeden den a pak hupky domů. Proč všude dělají celkovou anestezii, když jde jen lokální! Díky!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.04.14 06:40
avatar

Vnouček tohle také absolvoval a jeho mamka, zdravotník, byla s ním. Hledala nemocnici, kde se zůstává několik dní, protože hrozí, že se ranka rozkrvácí. Jak ona říkala, začne téct. Měla na oddělení právě takové dítě a ví, jak je to fatální, když není pomoc ihned. Věřte více lékařům, protože nikdo nemá snahu pacienta ve špitále bezdůvodně držet.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: anonym0
Datum: 25.04.14 10:24

"Věřte více lékařům, protože nikdo nemá snahu pacienta ve špitále bezdůvodně držet."

A tohle prave nejde. Najdou se lekari/nemocnice, kde se jede hodne komercne, nabizi vam a radi predrazene/zbytecne produkty a pokud se to hodi radi vas v nemocnici podrzi nebo "zbytecne" odoperuji. Pokud si clovek sam nezjisti o dane problematice vice nebo nema stanovisko od vice lekaru/nemocnic nemuze se spolehnout, ze se jedna v jeho zajmu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.04.14 09:26

Kdysi dávno, před spoustou let mi trhali nosní mandle ve vojenské nemocnici na Hradisku - ráno vytrhli a druhý den ráno mě pouštěli domů. Netuším, jestli to tak ještě funguje.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 25.04.14 22:43
avatar

Spíš hledejte příčinu, proč zrovna Vaše děti jsou takto postižené. Mandle jsou zvětšené a zanícené, když organizmus s něčím bojuje, typicky s nějakým zánětem. Když mandle (žlázy s vnitřní sekrecí) odstraníte, snížite zásadně celkovou obranyschopnost organizmu. Příčina zůstane, pouze se zánět začne šířit po těle, protože zde už nejsou mandle, které by s ním bojovaly. Můžete tak svým dětem zadělat na mnohem vážnější problém v budoucnu.

Pokud děti chrápou, nejsou třeba jen zahleněné? Možná by ani operace nebyly potřeba když jim upravíte jídelníček ve kterém vynecháte zahleňující a překyselující potraviny.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.