Stopování aut

Od: Datum: 24.04.14 21:20 odpovědí: 9 změna: 25.04.14 23:12

Dobrý den, sehnala jsem si brigádu, jenže začíná hodně brzo ráno a končí odpoledne nebo začíná odpoledne a končí večer. Nedá se tam domuvit na jiných směnách, že bych začala o hodinu později než ostatní a třeba bych končila o hodinu pozděj, nebo by mi započítali jen to co jsem fakt udělala. Hlavní problém je v tom, že mi ráno nic nejede a večer taky nic, asi tomu nebudete věřit ale je to tak, první autobus jede až v 5 a poslední už v 10, o víkendu je to horší, tam jede první až v 7 a poslední v 19.00. Tak mě napadlo že bych jela stopem, jenže mě to přijde celkem riskantní ale je to jediný řešení. Co na to říkáte? Myslíte že bych se dožila výplaty? Auto má tatka když jede do práce a navíc by se mi ani nevyplatilo jezdit autem, to bych mohla výplatu naházet do řeky a vyšlo by to stejně. Navíc brigádu fakt potřebuju a nemůžu si moc vybírat.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: 12345*
Datum: 24.04.14 21:22

A vlak tam nejezdí, jen auta, kamiony a asi 5 x deně autobus

Datum: 24.04.14 21:24
avatar

tak na kole , skutrem... asi vam nic jineho nezbyde , spis zkusit se snekym domluvit co takhle jezdi tez denne. Spis me zajima co budete delat , kdyz vam nikdo nezastavi a mate byt v robote...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: betaraybill*
Datum: 24.04.14 23:56

jo s tím souhlasím. Co budete dělat když nikdo nezastaví a jako že zastaví minimum řidičů (já už třeba stopaře zásadně neberu). Holt si musíte najít práci kam se máte jak dopravit nebo si musíte pořídit vhodný dopravní prostředek. Boty, kolo, skůtr, ...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 24.04.14 21:54

Ano, je to velmi riskantní.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.04.14 15:27
avatar

A nemáte v místě brigády někoho (tetu, spolužačku,...), u koho byste mohla přespávat?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.04.14 15:45
avatar

Na kole, babetě, pionýru by to nešlo? Stopem nejezděte a už vůbec ne s kamioňáky.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: kockomilka
Datum: 25.04.14 16:24

Obavy bych měla spíše z toho, že vám nikdo nezastaví (cestou do práce). Mizerná hromadná doprava s dostatečným počtem použitelných vozidel, to mi nejde moc dohromady.

Fakt je, že samotná ženská jede stopem relativně rychle (však oni se řidiči stopařů taky bojí), ale taky už se mi stalo že jsem se někde zasekla. Nikdy se mi nic nestalo, a to jsem toho najezdila hodně... obavy ve mě vyvolávalo řidičské (ne)umění nebo nevěnování se řízení. A to jsem jezdila i s rumunskými kamiony (po Německu a Itálii).

Ale jak říkám, myslím, že se na to nedá spolehnout. Obzvlášť brzy ráno, to asi není tak hustý provoz? Pokud se tedy nejedná o nějakou oblast, kde hodně lidí pracuje od šesti... ale stejně píšete že bus od pěti je moc pozdě.

Nevím jak je to daleko, ale vlaky zpravidla berou kola (IC nikoli), nedalo by se jet na kole k vlakovému stanici? (za předpokladu, že celá trasa je na kole moc daleko... teď je otázkou, co je "moc daleko", znám lidi 60+ kteří jezdí do práce na kole a mají to ráno 20 km, večer 20 km).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.04.14 16:35
avatar

To už se vám vyplatí dělat radši placený sex. Vyjde to nastejno a peněz bude víc.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 25.04.14 23:12
avatar

Není zde dostatek informací. Kolik je to km, jakým terénem (kde), jaká je hodinová mzda. Jaký typ brigády - fyzická náročnost? Kolik máš roků? Zdravotní stav? Zkus toto info doplnit a potom lze najít vhodné řešení.

Stopování je naprostá blbost, protože je to nejisté.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.