Atrofické svaly, osteoporóza - jaký lékař?

Od: Datum: 24.04.14 20:37 odpovědí: 2 změna: 25.04.14 06:34

Trpím anorexií, a kvůli podvýživě mám totálně atrofované svaly, osteoporózu a mám také podezření na metabolický rozvrat. Psychiatra mám a docháním k němu 2x týdně, na gastro chodím (tam mi udělají maximálně endoskopii a sono a řeknou že trávící trakt mám OK), ortopeda mám (ten mi maximálně řekne, že mám cvičit, aniž by mi třeba změřil hustotu kostí), ale nikdo z nich se nemá k tomu nějak řešit nebo alespoň otestovat vážnost výše zmíněných problémů - kam by bylo nejlepší s tímto jít, kdo to řeší? Internista, nebo tak někdo?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: isteron
Datum: 24.04.14 22:55

Osteoporózu má na starosti ortopéd.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.04.14 06:34

Nikdo řešení nemá, protože jediné řešení je ve vás. Musíte najít pomoc a sílu jen v sobě. Ostatní mají jen řeči, mohou vás nasměrovat a pomoci vám, ale uskutečnit změnu můžete jen vy. Vy sama. Tohle si musíte uvědomit, tohle musíte vědět. Za svůj život si zodpovídá každý sám. S tím nic neuděláte, to nezměníte.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.