Strašné sny - proč

Od: Datum: 23.04.14 22:25 odpovědí: 5 změna: 24.04.14 01:51

Dobrý večer, Poslední dobou se mi zdají úplně příšerné sny, a vůbec nechápu proč. Nevíte jak se toho zbavit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 23.04.14 22:31

Dobrý den, toto spíše vyvolává otázky. Co se v poslední době změnilo? Jste ve stresu?

Nejíte moc na noc? Nedíváte se na horory nebo jiné "nepěkné" filmy? Nemáte z něčeho obavu? Spíte dostatečně dlouho? Zkuste si odpovědět. Zdravím!

doplněno 23.04.14 22:35:

Mimochodem, já mám tyto sny docela rád. Po probuzení je ten skutečný svět hned krásnější.

Ohodnoceno: 1x

Od: wamp®
Datum: 23.04.14 22:33

Dobrý večer.Děsivé sny se zdávají,když člověk prožil nějaké trauma či větší formu stresu.Také je důležitá tzv.spánková hygiena.Před spaním si máme dobře vyvětrat ložnici,nepít colové nápoje,samozřejmě ani kávu.Nejíst!Také pozor na teplotu v místnosti,ani teplo,ani zima.A nemyslet na negativní věci,pokuste se přijímat do mysli pouze pozitiva.Asi tak ;)

Ohodnoceno: 1x

Od: ad®
Datum: 23.04.14 22:41
Pokud by to brzy neodeznělo, vyhledal bych lékaře.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.04.14 00:44

Podle mně jste evidentně ve stresu, je toho všeho na Vás moc. Musíte zvolnit, ale přitom se soustředit a snažit se řešit problémy jeden po druhém, požádejte třeba někoho blízkého o pomoc. Taky pomůže přečíst si pár stránek z knihy nebo i časopisu, aspoň na chvilku tak vypnete od svých vlastních problémů. Aspoň jednou v týdnu se vyspat "do růžova", pomalu se to zlepší a budete spát klidněji.

Datum: 24.04.14 01:51

A vám to vadí? Co já bych za to dal! Noční můry mám naprosto výjimečně, ale zbožnuji ten pocit, že když se probudím, srdce mám rozpumpované, jsem plný energie a navíc mám radost, že to byl jen sen. Zkuste to vnímat pozitivně.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.