Úcta v lásce

Od: Datum: 23.04.14 12:49 odpovědí: 11 změna: 24.04.14 11:21
avatar

Jak může muž o ženě říct, že je slepice a zároveň, že ji miluje? Je to úcta jeden k druhému? A žena může o svém muži říct, že je kretén? Miluje ho? Nechápu. Úcta je přeci důležitá, né?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.04.14 12:57
avatar

máme takhle sousedy, kteří se titulují velmi podobně, ale zdá se, že se rádi mají. Je mi to fakt nepříjemné... ale když jim to vyhovuje. Druhý extrém je taky hrozný. :) ať to dělají jak to mají rádi, co jim po druhých.

doplněno 23.04.14 12:58:

myslím tím, že se přímo takto oslovují, neříkají si tak za zády před kamarády apd

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.04.14 11:13
avatar

no právě, on ji tak tituluje, když ona o tom neví, před jinými :(

Datum: 23.04.14 12:58

Jing a Jang jsou v ronováze. Proč se partneři na veřejnosti perou a když jde dát někdo přes držku tomu chlapovi který bil svojí družku, tak ta poškozená družka začne toho svého násilníka bránit, místo toho aby fandila rytíři, který se jí šel zastat? Asi to je probudivšími se zvířecími geny. A s tím nemá úcta co dělat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paw®
Datum: 23.04.14 14:18

Toto titulovani muze byt klidne z uctou.. Kdyby ucta nebyla, tak by slo pouzit mnohem peprnejsi vyrazy. A take zalezi v jakem je ot kontextu. Kdyz toto rekne muz o zene, ktera mu prave nabourala auto nebo zena o muzi, ktereho poslala dat pradlo do pracky a on pomichal barvy, tak to neni problem. Kdzy o sobe takto mluvi porad, je to asi na povazenou. Ale i tak ucta je jakysi spolecensky uzus, a jeji hranice je dost individualni.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.04.14 11:16
avatar

Spíš navazuji na jeden článek zde, pán o své ženě řekl, že je slepice, protože se zamilovala do jiného a je mu divné, že se jí to stalo, ale že prý ji moc miluje *ee*

Datum: 23.04.14 16:28
avatar

Oproti ostatním s Vámi souhlasím. Pokud řeknu příteli, že je kretén, tak není ani láska, ani úcta. Tuhle jsem jela se známým a jeho slečnou, nevěděl přesně, kde zastavit, tak mu řekla. On to místo přejel - jo, chyba - a ona na něj: "Zastav, zastav, tak zastav, debile!" Docela jsem zírala, on jí na to neřekl ani popel. Být co k čemu, tak bych ji z toho auta vykopla. A místo omluvy pak řekla, že má prostě takovou povahu. No, známý si asi úctu nezaslouží, když se sebou nechá takhle jednat.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 23.04.14 17:07
Martino. Musím s Vámi jen a jen souhlasit, nenapsala bych to lépe. Také bych nikdy partnera neoslovila těmito slovy a zároveň nečekám titul slepice. Že člověk něco udělá špatně jde říci i jinak a s úctou. Ale možná je rozdíl v tom, že pro někoho jde láska s úctou ruku v ruce a pro někoho jde v partnerství jen o uspokojení vlastních potřeb. Ať si každý vybere dle svého smýšlení. M ;)
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.04.14 11:19
avatar

*jasne* *palec*

Datum: 24.04.14 11:18
avatar

No jasně, když se mu to líbí a nebo si to nechá líbit, je to jeho vě, jen jak dlouho jim to asik vydrží, co? Ale asik jsme každý jiný.

Datum: 23.04.14 19:12

Jé, no to sem musím dát ! Jednou mi vyprávěl jeden známý, že měli na VŠ černocha, úplnýho Mirečka, kterého v Zachradkách učili česky. No a jemu se tak nějak podařilo sbalit češku a řekl jí že je pro něj kráva. Jasně že od ní dostal kopačky a když se na koleji divil, co jako a proč to? Tak mu po půl hodině chechotu vysvětlili, že kráva je v Čechách urážka a on, že u nich, že je to symbol blahobytu a cenná věc. No prostě sranda, to jen tak na odlehčenou...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.04.14 11:21
avatar

*smich* *haha* ještě že nejsme "Rumuni" *hi*

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.