Žlutě potažené chlupy v podpaží .?

Od: Datum: 20.04.14 18:07 odpovědí: 8 změna: 20.04.14 22:28

Dobrý den chtěl bych se zeptat jetli nevíte co by to mohlo být. Mám v podpaží ( jen u jednoho ) chlupy potažené takovým žlutým mazem nebo jak bych to popsal. Nevíte :/?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.04.14 18:27

Jaký používáte deodorant či jiný podobný přípravek? Nemůže to být z toho + zároveň od trika. Dělaji mi toto černá trika.

Ohodnoceno: 1x

Od: skye®
Datum: 20.04.14 18:39

Možná by se stačilo umýt.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 20.04.14 20:39

si je ohol a je po problému a pečlivě se myj

Ohodnoceno: 3x

Datum: 20.04.14 21:06

Žádný deodorant či parfém nenahradí pravidelnou hygienu. Každý den ráno umýt a večer to je snad samozřejmost a máš po problému.

doplněno 20.04.14 21:16:

Nejedná se o špínu, ale o pot.

doplněno 21.04.14 17:39:

Vlas je složen z keratinu, což jsou neživé buňky a ty rakovinu určitě nedostanou a ani na nich nemlže být žádný projev rakoviny. Rakovina je neorganizované bujení živých buněk.

Od: wamp®
Datum: 20.04.14 21:09

Běžte k lékaři,může se jednat o velmi závažné onemocnění.Bez legrace...Nemyslím si,že to máte od špíny...

doplněno 21.04.14 13:42:

Pokud řádně dodržujete hygienu,tak to není jen tak.Může se jednat o příznaky rakovinných buněk...

Od: petr02
Datum: 20.04.14 21:22

A to onemocnění se jmenuje jak nebo jaké má příznaky? Bylo by dobré to uvést, aby nechodil k lékaři zbytečně a ještě bude za blbce.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.04.14 21:58

Zdravím,navzdory většině odpovídajících si myslím,že to nic hrozného není.Mám stejný "problém" od mládí...cca 23 let zpět.Jsem sice žena,ale v oné době se v podpaží moc lidí neholilo,měla jsem pouze v pravém podpaží na chlupech to co ty.

Později,ikdyž jsem se v podpaží holila a to trvá dodnes,jsem vždy hodně propocená a vlevo vůbec.

Mě tedy pomohlo holení,antiperspirant,častější hygiena,ale nemoc to není...nejspíš aktivnější potní žláza na jendé straně.

Od: mata*
Datum: 20.04.14 22:28

Řešení je velmi jednoduché. Vyholit. Měl jsem tentýž problém a vyřešil jsem to zcela jednoduše. Rozhodně se nejdná o žádnou nemoc!

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.