Kurz plavání pro neplavce v 16 letech?

Od: Datum: 20.04.14 16:00 odpovědí: 3 změna: 21.04.14 00:56

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli nevíte o kurzu plavání pro neplavce v okolí Ostravska když mi je za chvíly 17 let?

Předem děkuji za odpovědi :) .


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.04.14 16:31

Bohužel kurzy pro starší "děti" nebo dospělé se moc nekonají. Napiště na jednotlivé plavecké areály či plavecké školy (i závodní oddíly), zda a za jakých podmínek u nich můžete získat nějaké základy.

Bohužel individuální hodiny jsou drahé. Uvidíte, co vám jednotlivé firmy nabídnou. Bude vás to vždy stát vstup na bazén + náklady na trenéra (nejen "náklady na jeho čas", ale i jeho vstup) .

Piště, že je vám 16 let (bez udání toho, že vám za chvíli bude 17), možná by vám někdo umožnil vstoupit do kurzu pro děti do 15 let, pokud tedy bude místo a trenér bude ochotný.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.04.14 00:36
avatar

Hodit do vody! ;)

Pokud z nějakého důvodu nepotřebujete vyloženě různé styly, domluvte se s nějakým kamarádem, ať vám to předvede. Případně si doma přečtěte trochu teorie, to nikdy neuškodí. Není to věda, nejste malé dítě, abyste u toho potřeboval bavit a dělat opičky, ono když si to necháte předvést (nebo budete chvíli očumovat na břehu bazénu) a pak prostě budete zkoušet, za chvíli zjistíte, že to není problém. Ve skutečnosti totiž zjistíte, že plavat umíte - že když budete dělat ty srandovní pohyby (a to zcela klidně, nemrskat sebou splašeně), poplavete, a že vydržíte tak dlouho, jak dobrou máte fyzičku. Když se na první plavbě vzpamatujete z euforie až uprostřed přehrady, stačí si pamatovat, že lehnout si na záda a mírně komíhat rukama a nohama postačuje k tomu, aby se člověk spolehlivě neutopil ;) Zbytek už je jenom o praxi. Lidi se netopí proto, že by neuměli plavat, ale protože jsou buď hysteričtí, nebo se dostanou do špatných proudů, příliš ledové vody, a tak dále. (Neplavcům zdar, taky jsem se naučila až v 16 :-D)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ria®
Datum: 21.04.14 00:56
avatar

jj souhlas :) mrkněte někam na youtube, plavání není těžký, začněte s kámošem, kamarádkou, na mělčině, plavat "prsa" jsem vydržela 3/4hodiny jako dítě, pak už soutěž nerozhodně ukončili, protože by jsme tam plavali se spolužáky do nekonečna :D... A při vysílení přesně, položit se zezadu do vody být trochu víc nadechnutý - až tak "do žaludku" a nohama se ke břehu "dotřepat" :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.