Jak podpořit růst

Od: Datum: 18.04.14 18:18 odpovědí: 6 změna: 18.04.14 22:48

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak podpořit růst do výšky? Je mi 15 a měřím 162 cm. Četla jsem že holky rostou asi do 18 let tak jsem se chtěla zeptat jak tomu "napomoct"? Myslím např. jaké jídlo hodně jíst nebo tak. Děkuji.

P.S.: Hlavně mi prosím nepište, že to nejde, protože to není pravda. Začala jsem cvičit a porostla jsem asi o 2 cm (a měřila jsem 164), ale pak najednou to přestalo a já jsem se nějak "scvrkla" na těch 162 cm.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.04.14 18:54

Máš pocit, že jsi malá? Mám 150 cm a jsem dospělá, nemáš si na co stěžovat. Navíc ti nikdo nebude říkat žirafo či eifelovko, zvlášť, když si obuješ boty na vyšším podpadku.

Jez vše, co je třeba. Je třeba pestrá strava s obsahem všeho, co je třeba a v potřebném množství. Vyvaruj se naopak alkoholu, cigaretám a drogám.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.04.14 19:06
avatar

Děvče, nejde to. Je to dané, cvičením nevyrosteš. To že jsi vyrostla při cvičení je prostě shoda náhod.

Ale jen tak mezi námi. Nejsi vůbec malá, nevím kolik cm mají tvoji rodiče, ale pro mě u dívek platí, co je malé, to je hezké.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ben®
Datum: 18.04.14 19:08
avatar

Dobrý den, výšku neřešte a hlavně si hlídejte šířku. Děvčata v tomto věku jsou obecně nějak více oplácaná, než před lety. Co je malé, to je hezké - když to není válec. Vaše výška je zcela normální a třeba skutečně není konečná. Tím cvičením jste nedosáhla větší výšky, ale pouze jste si uvolnila svaly a kostní chrupavky - a ty jsou pružné a zase se zatáhly. A zkuste se přeměřovat třeba ráno a večer - bude tam rozdíl. Zdravím!

doplněno 18.04.14 22:54:

skye - to je pravda, že k menší ženě se snad většina mužů chová galantněji - vzbuzují u nich pocit větší zranitelnosti a nutnosti ochrany či pomoci.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.04.14 19:25
avatar

ale my chlapi chceme malinke devcata, jak pise ben hlavne hlidejte sirku :)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.04.14 19:58

Ovlivnit se to nedá...respektive dá, ale pouze naopak při extrémním přetěžování v dětství se může růst kostí spomalit nebo zastavit. Ale to jak vyrosteš je dané geneticky už v době těhotenství tvojí mamky.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: skye*
Datum: 18.04.14 22:48

Mám 154 cm a růstové období mám dávno za sebou. Za mě Ti můžu říct, že to absolutně ničemu nevadí. Jediným problémem může být třeba nakupování - vysoké regály, ale to stačí říct nějakému fešnému muži okolo a mohou se přetrhnout, jak chudáku malé ženské pomoci Jo a pak zkracování kalhot, ale to je asi fakt všechno. Chlapi raději menší Netrap se tím. Buď ještě vyrosteš, nebo ne, ale žádná tragédie, opravdu.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.