Odložení splátek uvěru

Od: Datum: 18.04.14 09:26 odpovědí: 6 změna: 18.04.14 11:42

Dobrý den. Mám u banky uvěr výše 27000kč. Jsem vedený na uřadu prace dávky pouze z uřadu práce žiji sám.Banka mi neumožní zastavit splátky ani snížení do doby kdy budu schopen splácet. Poradte mi společnost která mi umožní odklad splátek a potom další splácení? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.04.14 09:51

oline, žádná taková firma neexistuje. Když využijete nějakou nebankovní společnost, tak půjdete z bláta do louže. A do hodně hluboké louže. Musíte si najít brigádu a toto období nějak překlenout.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.04.14 10:23
avatar

Souhlasím se Sebod, neobracejte se na nebankovní společnosti, ve většině případů Vás připraví i o to málo, co teď máte. Jediným řešením je najít i jen dočasné zaměstnání (DPP, DPČ) a po čase zkusit znovu požádat o rozložení splátek do delšího období a snížení splátek.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 18.04.14 10:24

To chce vybírat banku která toto umožňuje a jsou. Jsou i nebankovní. Zadejte odklad splácení úvěru

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.14 10:54

Buss. To máš sice pravdu. Ale je třeba se podívat i na to, za jakou cenu jsou splátky oddloženy. Jestliže má tazatel nyní úvěr od banky, tak tam má daleko nižší úroky, ale i různé poplatky za to, že včas neuhradí splátku. Když půjde do nebankovního sektoru, vše tam je daleko dražší. Jestliže pak dojde i k exekuci, tak tam ty vyčíslené rozdíly jsou opravdu veliké.

Navíc tazatel je na úřadu práce, takže sehnat "rozumný" nebankovní úvěr bude pro něj téměř nemožný. Ano, tuto čásku 27000,- Kč složí napříklaf od čtyř nejznámějších nebankovních společností. Ty ho budou sice každý týden uhánět o splátku, ale nějakou dobu to tazatel uhraje třeba tím, že dá na splátku 100,- Kč. ALE !.! Dluh mu třeba vzroste na 150.000,- a více.

Prostě pro něj výjde nejlevněji splácet bance ALESPOŇ něco. Chvíli trvá, než ho banka dá k soudu, tam mu těch 27.000,-Kč sesplatní. Soudní poplatek je minimální, úroky také. pak bude mít cca rok na to, než ho dají k exekutorovi.

Takže tazatel MUSÍ stále platit alespoň něco, aby se dluh neustále umořoval.

Já jsem v poslední době dost často na své klienty rozzlobená. Fakt je, že je tam velká skupina lidí, kterým když se nabídne nějaký přivýdělek, tak se prostě snažit nebudou. Nechápu je.

doplněno 18.04.14 11:12:

buss. Ano, máš pravdu. Tazatel se neptá na případné problémy...*zed*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: buss
Datum: 18.04.14 11:03

No tazatel se neptal na případné problémy.
kterým když se nabídne nějaký přivýdělek, tak se prostě snažit nebudou. Beru to tak, že není povinnost pracovat a mnohým to vyhovuje. Zatím ji vymření hlady nehrozí, živíme je. Lepčí než socialismus...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.14 11:42
avatar

Bussi, máte pravdu, tazatel se na případné problémy neptal. Ale pokud vím, že bych mu nijak neprospěla, kdybych problémy nezmínila, radši je uvedu, přestože se na ně tazetel neptá...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.