Do čeho vkládat sponz. dary?

Od: Datum: 17.04.14 09:57 odpovědí: 4 změna: 17.04.14 10:22

Ahoj, na škole jsem vyhlásil soutěž a chci shánět sponzory, ale otázkou mi je, do čeho mam vkládat peníze?

Jelikož do peněženky se mi to zdá takové neetické a do nějakého pytlíčku radši nemluvit. Prosím poraďte mi nějaké nápady a předem zdůrazňuji, že krabici od vína znám ;)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 17.04.14 10:11
avatar

Dobrý den, kupte si keramické prasátko - to je estetické a tradiční. Zdravím!

doplněno 17.04.14 10:13:

https://www.google.cz/search?q=pras%C3%A1tko+pokladni%C4%8Dka&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=7IxPU_u7FIfcOpSIgaAH&ved=0CCkQsAQ&biw=1024&bih=665

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.04.14 10:12
avatar

Myslím, že nejlepší by byla zapečetěná nevelká krabice s otvorem, něco jako ta malá přenosná volební urna. Pokud je zapečetěná, i Ty nepodlehneš pokušení. Jinak by si dárci mohli myslet, že někde za rohem...Měl bys budit důvěru Ty i ta pokladnička. Ne žádný pytlík od buřtů.

Jinak je mi z toho kapánek smutno, že už děti ze školy se účastní "žebroty". Je to jako za časů Josefa Lady. Stačí, že je toho celý rok všude plno, ještě se začnou zapojovat a škemrat děti. A naučí se tím, že bez milodarů, podpor a sponzorování se nedá žít.

Pokud chceš vybírat na nějakou nadaci, charitu a pod., věř, že ke svému cíli se dostane jen zlomek toho, co bylo vybráno. Znáš pohádky? "Na pana krále zbylo tentokrát opravdu málo!" *smich* Jistě víš, co tím myslím. Jaga.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: alfa
Datum: 17.04.14 10:17

Ano vím :D ... na sponzorské listině mám na důkaz důvěry i razítko školy, musí se samozřejmě napsat částka a můj a podpis sponzora... nijak to nelze obejít :D ... škola mi samozřejmě nabídla sponzorství, jenže není tak vysoké a tak jsem si sám řekl, že budu hledat ještě sponzory :)

Datum: 17.04.14 10:22
avatar

Pokud se jedná o vybírání drobných v hotovosti, tak bych použil něco skleněného průhledného (a nezačínal s prázdným, ono může působit motivačně, když člověk vidí, co dali ostatní).

Kdyby se jednalo o sponzorování ve větším stylu, tak bych na to založil transparentní bankovní účet.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.