Jak sbalit holku, která se mi líbí?

Od: Datum: 16.04.14 20:59 odpovědí: 5 změna: 16.04.14 21:34

Ahoj, zrovna se jedna holka, která se mi strašně moc líbí rozešla s klukem, byla s ním asi 5 měsíců. No a chodíme do stejné třídy, jsme kamarádi, ale poslední dobou na ní furt myslím. Je prostě skvělá! Nedokážu na ní přestat myslet!

Já nejsem nějak extra fešák, nejsem prostě krásnej jako jiní... ale to si myslím, že jí nebude vadit, na vzhledu nezáleží, když je láska. Ale zase nejsem škaredej dement, to ne :D

Jenom jsem průměr, svaly moc nemám, takže nevím jak na ní zapůsobit. Poslední dobou si hodně píšeme. Snažím se jí balit a nevím zda se daří nebo ne. No a nevím jak začít, jak jí nějak navnadit. Myslím zatím přes chat, pak slovně, je to pro mě lepší ze začátku. Zase, ale když s ní začnu chodit, tak budou mít všichni ve třídě mekty atd... to je jedno :D

Prostě jak na ní zapůsobit nějak, abych jí dostal...

Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.04.14 21:04
avatar

Hlavně buď sám sebou a na nic si nehraj. Pokud jsi tichý, nedělej ze sebe ukecanýho plejboje, jestli nosíš sportovní ohoz, tak se nezačni oblékat jak raper nebo nějaká mánička.

Tu holku musíš zaujmout tím, jaký jsi - ne, jaký máš svaly a podobný blbosti. Zkus to přes ten chat naťuknout a ve škole třeba navázat rozhovor. A pokud jí bude záležet na svalech, tak je jednoduše blbá.

Důležitá otázka nakonec - ví, že existuješ? Jestli tě přehlíží jako rodný lány a bere tě prostě jako dalšího spolužáka, tak moc šancí není.

doplněno 16.04.14 21:16:

Promiň, ale to je kámoš vůl. Machrování platí jen na ty slepičky, co jedou po machýrcích, osobně takové blbečky nesnáším a nesnášela jsem je i na základce.

Jestli ti sama píše, tak to je fajn, má zájem o tebe jako takového, ne o frajera, co si na něco hraje. Tak šup šup, dej se s ní do řeči a pozvi ji třeba na zmrzku:).

Ohodnoceno: 2x
 
Od: worldisnice
Datum: 16.04.14 21:14

Ano všímá si mě, neignoruje mě jako jiné. Když jsem na chatu, tak mi sama od sebe píše, i když tam má jiné lepší kamarády. Oblečení no... normální, klasické oblečení, nike atd... obyčejné triko, džíny nebo rifle když je léto, asi tak.

Právě, že mi kámoš doporučil ať se chovám jinak, ať se změním v chování a chovám se jako prostě mánička, machr atd... samozřejmě to já nejsem a já to ani nechci být.

Jsem jaký jsem...

Datum: 16.04.14 21:29
avatar

Kámoš to s Tebou moc dobře nemyslí, když ti radí, ať se chováš namachrovaně atd. Některá děvčata toto spíše odpuzuje. Nedělej ze sebe něco co nejsi. Chceš-li na ní zapůsobit, chovej se přirozeně. Buď přátelský, příjemný, komunikativní a hlavně upřímný a férový. Projevuj o ni zájem, ale nebuď vtíravý a nevnucuj se.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jezevecmoudry
Datum: 16.04.14 21:26

Platinovou VISOU. A můžeš mít klidně opičí ksicht. Funguje to.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: worldisnice
Datum: 16.04.14 21:34

Děkuji za rady... potěšili jste mě, no nějak to zkusím pomalu přes chat a pak když to bude lepší, tak jí někam pozvat :)

Díky :)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.