Poznávací zájezd

Od: Datum: 09.04.14 18:42 odpovědí: 5 změna: 11.04.14 10:38

Dobrý den. Na přelomu měsíců května a června jedeme na poznávací zájezd do Polska. Pojedeme po památkách a až k Baltu ( Gdańsk,Sopoty). Zajištěny jsou pouze snídaně. Ptám se Vás,kdo se podobných akcí zůčastňujete,jak se řeší večeře,a hlavně manželka řeší co na sebe.Děkuji za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.04.14 19:14

Blahopřeji, že jste si vybrali tento zájezd. Polsko je dost opomíjené, když tam někdo vyrazí, tak většinou jen do tržnic, někdo do Krakova, Osvětimi a Wieliczky, ale na sever se dostane málokdo. Loni jsme projeli po vlastní ose polské pobřeží od Štětína po Gdaňsk a přivezli jsme si spoustu pěkných zážitků. Se stravou si nedělejte starosti. Vezměte si jídlo na první den. V průběhu dalších dnů vám jistě vedoucí zájezdu poskytne v poledne čas, abyste se v nějaké restauraci nebo bufetu mohli najíst. Večer také někam vyrazíte nebo se najíte v místě ubytování. Na pobřeží je spousta restaurací s názvem Smažalňa ryb - určitě nějakou navštivte. Lehkou večeři vám poskytnou bufety, kde se připravují tzv. zapiekanky XXL (zapečené bagety s různou náplní). Centrum Gdaňska je moc pěkné, příležitostí k obědu jistě najdete dost. Sopoty jsou trošku dražší, je to lázeňské město pro horních deset tisíc. A oblečení? Něco pohodlného, žádný luxus a buďte připraveni na různé počasí. Vezměte si dobré, rozšlápnuté boty. a deštník. Oblečení je v polských obchodech levné a pěkné, manželka si jistě něco přiveze.

Ohodnoceno: 3x

Od: pb®
Datum: 09.04.14 19:55
Na zájezd kdy je člověk celý den venku a neví, jestli bude stupňů 15 nebo 30, jsem si vzala dlouhou sukni, ačkoliv nosím prakticky jen kalhoty. Když bylo teplo, byla jsem jen v sukni a tričku, když se ochladilo nebo večer, natáhla jsem pod sukni punčocháče, na vršek svetřík a šálku. Přemýšlela jsem tak, že punčocháče zaberou minimum místa a přitom zahřejí a zároveň jsem se nechtěla pařit celý den v kalhotech, kdyby bylo teplo.
Ohodnoceno: 3x

Od: nikitice*
Datum: 10.04.14 12:50
Dobry den, mohu vedet odkud jedete na ten poznavaci zajezd? Jestli s cestovkou nebo sami? My byli loni v Krakowe tyden a byla to nadhera. Urcite bych jela i na poznavaci na sever
Ohodnoceno: 2x

Od: cestovatel*
Datum: 10.04.14 19:07

Dobrý den.Na Váš dotaz uvádím, že do Polska jedeme se Vsacantour Vsetín.Není to první zájezd,a vždy super!

Od: nikitice*
Datum: 11.04.14 10:38
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.