Registrace na Úřadu pŕace

Od: Datum: 09.04.14 09:14 odpovědí: 3 změna: 10.04.14 05:33

Pokud přijdu o práci, mohu se jít zaregistrovat na ÚP i mimo místo svého trvalého bydliště? Např. v místě pouze svého přechod. bydliště?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.04.14 09:26

Záleží na ochotě úp. Nejvhodnější je přinést potvrzení o svém současném přechodném bydlišti (od majitele domu/bytu, od obecního nebo městského úřadu apod), na úp mají rádi všechno papírově. Správně patříte pod úp dle vašeho trvalého bydliště. Zkuste se dohodnout. Nejlepší bude zavolat na oba úp - kam spadáte dle trvalého a přechodného bydliště a domluvit se přímo s nimi kam se jít zaevidovat

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 09.04.14 09:55
avatar

Pojem "přechodné bydliště" již neexistuje. Jako uchazeč o zaměstnání se budete muset zaregistrovat na ÚP v místě trvalého bydliště. Na dalším (kam budete docházet na schůzky) se musíte domluvit tam, pokud bydlíte jinde.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 10.04.14 05:33
avatar

Zaregistrovat se musíte osobně v místě svého trvalého pobytu. Rovnou doložíte, proč se zdržujete jinde a požádáte o zprostředkování zaměstnání pobočkou v místě skutečného pobytu. Úřady si to pak už vyřídí mezi sebou.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.