Co mám dělat?

Od: Datum: 08.04.14 15:38 odpovědí: 6 změna: 08.04.14 20:19

Dobrý den,

mám problém který mě trápí, potřeboval bych se svěřit a vědět váš názor. Líbí se mi jedna slečna z autobusu, rozhodl jsem se ji oslovit, minulý týden v uterý jsem ji koupil čokoládu, ve čtvrtek pak kytku. Oboje si vzala bez problému dokonce se vždy usmála. Včera jsem ji chtěl oslovit, ale zaskočilo mě že si sedla v autobusu do zadu, tak jsem si řekl že to zkusím dnes. Dnes jsem si všiml na zastávce že něco říká mému kamarádovi, říkal jsem si že to bude zlý, měl mi vzkázat že ji prý mám nechat být. Mimochodem si zase sedla dozadu.

Tak já teď nevím co dělat. Moc na nad tím přemýšlím. Furt si říkám že naděje umírá poslední, navíc nechápu proč nebyla upřímná a nařekla mi to sama. Napadlo mě že tim "nechat být" myslí dávání těch dárků ale normální flirt by brala, říkám že nad tím moc přemýšlím.
Co mám dělat?

Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.04.14 15:45
avatar
Jo musis se naucit vyhravat i prohravat. Kdyz chce at ji nechas, tak bude nejlepsi to respektovat. Treba ma sveho kluka a je snim spokojena. Nebo nema zajem a neni duvod to dal zkouset
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 08.04.14 16:06
avatar
Neházej hned flintu do žita.
Třeba tě jen zkouší, jakou máš výdrž
Nebo tě ten kamarád podvedl a zkouší to na ni sám.
Sedni si k ní dozadu! Teda pokud nejsi šofér.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: marannello
Datum: 08.04.14 16:09

Ona nastupuje později než já, leda že bych si pak přesedl a nebo si sedl do zadu rovnou při nástupu ale je zde riziko že ona si zase sedne dopředu, a nechci vypadat jak stalker.

Datum: 08.04.14 17:06
avatar

Běžre za ní, a suveréně se jí zeptejte - jak dlouho bude ještě s Vámi hrát tu hru. To ji trochu rozhodí, tak si ji mezitím oťukejte, jestli stojí za konkrétní návrh. Pak návrh podejte, nebo se slovy tak nic, odejděte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.04.14 17:40
avatar

Zdravím. Až si slečna sedne, přisedněte si k ní. Zeptejte se jí přímo, zda Vám kamarád nelhal a opravdu Vám toto vzkázala. Že nechcete být vlezlý, jen byste rád přímo od ní slyšel, zda by bylo možné seznámit se blíže atd..Pokud Vám řekne, že o to nestojí, pak to budete muset respektovat. Ale třeba odpoví i jinak. Tak se nebojte zeptat se jí...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 08.04.14 20:19
avatar

Slečna nastupuje později než ty, záměrně si sedá jinam a navíc po kamarádovi vzkáže, ať ji necháš být. Nic si nenamlouvej, nemá zájem ani o flirt. Nechceš-li být vlezlý (jak tvrdíš), nevnucuj se jí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.