Zubní korunka

Od: Datum: 07.04.14 20:44 odpovědí: 4 změna: 08.04.14 07:45

Dobrý den, poraďte mi prosím jakou si nechat udělat zubní korunku a kolik stojí děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.04.14 20:59

Nechala jsem si nyní udělat keramickou korunku ve stomatolickém centru v Praze a je jako k nerozeznání od pravého zubu. Stála trochu přes 8 tisíc. Byly čištěné kanálky, dostavba, vložena armatura *smich*/titanová/, vždy injekce proti bolesti, broušení, otisky se opakovaly, dokud nebyla stoprocentní spokojenost v laboratoři, zkoušky a poslední dobarvování. Těch úkonů tam je hodně, a pokud to chcete za hodně levno přes pojišťovnu, tak výsledek nemusí být podle očekávání. Já si raději připlatím, aby při úsměvu nebyly vidět velké nepravidelnosti.

Ohodnoceno: 0x

Od: jm*
Datum: 07.04.14 21:01

Přesnou cenu Vám určí zubní lékař. Orientačně:

Celokovová : zdarma na pojištovnu.

Pryskyřicová: Bílá-používaná jako dočasná korunku. Málo vydrží-do předního useku hradí pojištovna

Metalokeramika- základ kov, napálená keramika- bílá- cena od 3000-6000 Kč

Celokeramika- bez kovu, celá z keramiky-většinou se používá pro přední usek zubů od 5000-11 000 Kč.

Od: sssss
Datum: 07.04.14 21:31

děkuji Vám všem a radu

Datum: 08.04.14 07:45
Zubař má povinnost a také to udělá, že vám nabídne možnosti. Prodiskutujete, vyberete. Nemusíte se bát, že vám něco dá do pusy a pak řekne cenu, ze které omdlíte (a tu novou korunku si vyrazíte). Je mnoho možností, mnoho materiálu, mnoho cen. Stačí si vybrat.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.