Penny - My máme rádi Česko

Od: Datum: 06.04.14 08:45 odpovědí: 4 změna: 20.04.14 07:12
avatar

Dobrý den, nevíte prosím, jestli je na internutu nějaká stránka, kde by byly obrázky všech samolepek z Penny - My máme rádi Česko i s popisky? Děkuji moc


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.04.14 14:35

Ten,kdo nakupuje v takovejhle shit obchodech okrádá sám sebe. Vám nevadí že penny,Norma,Albert,Tesco a další neplatí v Čechách daně?

avatar
Upozornění od sys ladinpraha 19. 04. 2014 14:54:42
!Pravidlo Z1: je zakázáno psát nesmyslné odpovědi a otázky nebo úmyslně poskytovat špatnou radu.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.04.14 20:57

petr. Nějak nerozumím Vaší odpovědi. Tazatelka se ptá na internetové stránky ne na daně.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 19.04.14 22:18
avatar

Našla jsem pouze, že samolepek je 200, samolepky 3D (nevím zda plus nebo včetně), víc jsem nenašla, myslím, že pokud si koupíte album tak je s popiskama.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.04.14 07:12
avatar

Nevím, jak je to v tomto případě. Ale kdysi to byly pěkné samolepky se zvířátky. Koupila jsem na ně pro vnučku album a na poslední dvoustraně byl seznam všech obrázků i s minifotkami. U každého obrázku bylo okénko a tam jsme si barevným fixem zaškrtávaly, které obrázky už máme. Pokud si pořídíte album, myslím, že to tam opět bude.

Jen chci říct jedno. Ta zvířátka byla moc pěkná. To Česko se mi vůbec nelíbí. Obrázky jsou takové vybledlé /"o ničem"/, nebo naopak zase velice přebarvené, jakoby přes sebe. Opravdu mě to nezaujalo. A ani děti ne. Ta zvířátka je nalákala, ale tohle není opravdu pěkně udělané. Měla jsem už asi 4 balíčky, nikdo je ode mě nechtěl, tak jsem to dala do popelnice.

A to ještě není vůbec nic proti slavným ANGRY BIRDS z Billy. Plyšová koule s nepříjemným výrazem, prý prasátka a ptáci. Kdybych to nečetla, nepoznala bych ani prase, ani ptáka. Jak si s tím hrát? Kdo ví? A kus za lidovou cenu - 499 Kč. Co by milující rodiče pro svá dítka neudělali.*smich* Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.