Nechuť k sexu

Od: Datum: 05.04.14 23:31 odpovědí: 5 změna: 06.04.14 08:21

Dobrý večer,

jsem s přítelem 2 roky, ze začátku byl sex perfektní, neměla jsem s ním žádný problém. Jenže pak jsem začínala mít bolesti, do toho první hádky a nějak se ztratila chuť k sexu. Už to trvá nějakou dobu a nevím co s tím dělat. Vím, že je to asi v hlavě a musím to odblokovat, ale dokonce mě nebaví ani sebeuspokojování. Přitom bych ráda poznala zase ten pocit. Poradíte prosím? Je mi 25 let.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 05.04.14 23:47

Dobrý den, možná je Váš problém ve špatné "realizaci" toho milování - bez patřičné předehry a se zaměřením na výkon nebo jen sobecké uspokojení Vašeho partnera, který neuspokojí Vás. Jenže, to víte jenom Vy a on. Ta bolest, která není příjemná, je asi příčinou, že se tomu vyhýbáte. To, ovšem, jenom odhaduji stav a příčina může být jinde. Více by Vám řekl asi sexuolog. Zdravím!

doplněno 05.04.14 23:50:

Předpokládám, že ze začátku toho vztahu jste milování věnovali delší čas a ten se později asi zkracoval - celé to proběhlo rychleji a bez toho úvodu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.04.14 23:59

nektera hormonalni antikoncepce zcela potlaci chut k sexu, muze to byt i vas pripad

Ohodnoceno: 1x

Datum: 06.04.14 00:38

Dobrý večer. Ronnie, ta bolest je možná příčinou toho, že nemáte na sex chuť. Obáváte se prostě..Chtělo by to, dát se vyšetřit, aby se vyloučil zdravotní problém. Třeba je to i psychické, ale bez návštěvy gynekologa a určení příčiny odborníkem, se to samo nespraví. Jste ještě hodně mladá na to, abyste žila bez milování se s partnerem a netoužila po něm..

Ohodnoceno: 1x

Od: hop®
Datum: 06.04.14 00:48

Pokud Vaše nechuť k sexu začala bolestmi, není to jen v hlavě. Začněte sama hledat svoje tělo při masturbaci, hledejte co se Vám líbí a co Vás uspokojí. A potom teprve můžete partnerovi poradit...

Datum: 06.04.14 08:21
Milá Ronnie. O tom, že je důležité vyloučit možné fyzické problémy zde již psali jiní, proto se tím nebudu zabývat.
Nejspíš máte pravdu, že kámen úrazu bude v hlavě. Základní předpoklad pro to, aby bylo lépe je v tom, k ničemu se nenutit a nemít pocit selhání. Promluvte o všem s partnerem (jestli jste to ještě neudělala). Můžete se dohodnout, že prozatím milování odložíte stranou a budete se jen mazlit. Uspokojení partnera se dá dosáhnout i jinými cestami než stykem. A postupem času až se budete cítit dostatečně uvolněná a beze strachu můžete klasické milování znovu vyzkoušet. Ještě by bylo dobré se domluvit, že můžete kdykoli říci "dost" a ihned přejdete zpět k mazlící části. I taková maličkost může působit na Vaší psychiku pozitivně... Přeji mnoho nádherných chvil. M

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.