Jak se zbavit celulitidy

Od: Datum: 05.11.12 16:18 odpovědí: 6 změna: 25.01.13 11:24

Dobrý den, mohla bych poprosit nějakou radu jak se zbavit celulitidy? nějaky krémy nebo tak něco? díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: sebastian
Datum: 05.11.12 16:30

manželce pomohl tenhle http://www.zbozi.cz/vyrobek/m…velte-fast-action-gel-150-ml/

stojí sice plno peněz ale věřte je to investice, která se vyplatí!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.11.12 18:49
avatar

Krémy pomůžou akorát výrobcům k lejkým ziskům. Celulitida není žádná nemoc, kterou by bylo možno léčit. Pomůže pouze vhodná strava (zhubnout) a cvičení.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.11.12 20:40
avatar

Mimo jiné stravovací návyky, snězte dva stroužky česneku denně... Na krémy nevěřím. Ale je to jen můj subjektivní názor. Krémy na celulitidu nepoužívám, protože ji nemám, ale jím ten česnek. Ale jenom ten nestačí, je to tom, jak se stravujete. Ale řídím se jedním pravidlem. Co tělu dávám,a jak se k němu chovám, tak mi také odpovídá... Je to hodně zkrácené, ale je to v podstatě tak.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 05.11.12 23:12
avatar

"monees", to je to tak hrozné? Nebo se příliš prohlížíte? Je pravda, že záleží na pohybu, na stravě, ale to není všechno. Někdo k celulitidě sklony má, druhý ne. Pokud to jde, hlídejte se, ale myslím, že je důležitější, jaký jste člověk, co říkáte? Mají Vás Vaši blízcí rádi, tak jistě pro to, jaká jste uvnitř a ne, jak vypadáte. Mějte se hezky. - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 05.11.12 23:48

Začít na sebe koukat jinýma očima. Celulitida je naprosto přirozený jev vyskytující se na ženském, někdy i mužském těle (!), často se objevující s přibývajícím věkem, což souvisí i se změnami rozložení tuku v těle, které jsou také přirozené. Až dnešní doba vyretušovaných modelek a firem, které vyrábí krémy a chtějí na tom pořádně vydělat, z ní udělala problém k řešení.

Jinak spíše než krémy zabere cvičení a hodně dělá pitný režim. Nejvíc ale vážně dělá zdravé sebevědomí, úsměv a pozitivní přístup - ostatní si jí pak ani nevšimnou a vy na ni přestanete myslet. Zadarmo ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: grouny
Datum: 25.01.13 11:24

Tak to by mě taky zajímalo.Chtěla bych se celulititdy nějak zbavit do léta.Nejhorší je to na zadní straně stehen,takže v létě moc nechci nosit sukně nebo šortky,aby to nebylo vidět.Krémů jsem vyzkoušela spousty,ale žádný nezabral.Dost jsem přemýšlela o vacushape,ale několik kamarádek na tom byly a nic,akorát vyhozené peníze.To už by asi byly lepší nějaké lymfodrenáže,ale zase na to nemám peníze.Ještě mě napadla pravidelná masáž,to by možná pomoct mohlo,ne?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.