Nastavba,mustek a korunka

Od: Datum: 05.04.14 07:11 odpovědí: 4 změna: 05.04.14 10:37
Dobry den, chodim k zubarce co ma smlouvu z vzp a narvanou cekarnu lidi. Bori se mi predni dvojka a mudr mi navrhla udela nastavbu mustek a korunku tenhle zub uz ma vic vyplni a je spatny a ptala se me jestli dva tydny nic na planu nemam,ze bychom to provedli a za dva tydny by si me na to pozvali.Ted mi jde o ten mezicas dvou tydnu kdy budu bez zubu zda si muzu pozadat o nejakou docasnou nahradu zubu na ty dva tydny? Sice si zadnou spolecenskou akci neplanuju, ale prece jenom budu muset chodit do prace a budu muset mluvit s lidmi. Poradte jak to vyresit.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.04.14 08:16

Ano, čekala jsem, až mi zhotoví korunku na "dvojce". Po tu dobu mi paní doktorka půjčila korunku jinou, takovou provizorní. Neseděla úplně ta moje barva, ale na první pohled to nebylo nijak vidět. Díra jako vrata by byla daleko nápadnější. Určitě Vám po tu dobu udělá něco se zuby, abyste vypadala dobře. Nebojte se jí zeptat. Jaga.

doplněno 05.04.14 08:30:

Ještě bych chtěla doplnit, že jsem tu půjčenou korunku měla úplně zadarmo. Pak si ji paní doktorka zase vzala, zřejmě desinfikovala a nechala pro další mně podovné chudáky.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.04.14 08:17
Pozadat si muzes, ale financovani asi bude na tobe. Za zeptani se nic nedas a uvidis, co mudr doporuci a zda budes ochotna za to dat tu castku, co ti sdeli.

Od: lucinah33
Datum: 05.04.14 08:56
Ano,samozrejme pocitam s tim,ze si vse uhradim. Pracuji hodne s lidmi a dva tydny je pro me jako rok. Pry mi nude delat i nejak dostavbu korene ale snad ta provizorni korunka pujde i tak.. dovolenou si ted momentalne brat nemuzu, kolegyne je tri mesice po operaci doma a mame vic prace, je problem si udelat den volna. Dik za odpovedi
Od: jm*
Datum: 05.04.14 10:37

Provizorní můstek, nebo korunku Vám na požádání jistě dá.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.