Horor-vas nejlepsi

Od: Datum: 04.04.14 16:56 odpovědí: 10 změna: 05.04.14 04:54

Horor-nejlepsi.
Jaký byl vas nejlepsi horor v posledni době?Muj byl Hatchet,vsechny 3 filmy.Dik

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: levlef*
Datum: 04.04.14 17:05

ja jednoznacne preferuji sagu SAW :) promyslene, vymakane, prekvapujici.

a pak Hostel.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 04.04.14 17:11

Před 25 lety to byl Duch lesa ... a teď jednoznačně série SAW

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.04.14 17:28

Cca před 50 lety pohádka Ledová královna. Od té doby jsem ji nikdy neviděl a děj si nepamatuji, ale dodnes vím, jak na mě tehdy zapůsobila.

Datum: 04.04.14 17:36

Saw už furt to samý dokola..

Jsem trošku hororoúchyl a fakt můžu doporučit Záhadu Blair Witch, hoodně psycho horor! ;) Pak třeba Nenávist, Kostka (ale to už je horor tak napolo)

Od: levlef*
Datum: 04.04.14 18:00

u saw je potreba myslet a znat predchozi dily, bez techto veci ano, je to stale to same dokola :)

zahada je prvoplanova, nedotazena, citelna ... ale pokud se Vam libi, chapu ze SAW nedocenite :)

Od: ben®
Datum: 04.04.14 17:44

Dobrý den, doporučím film The Rocky Horror Picture Show - bát se sice nebudete, ale pobaví, je tam výborná hudba a mírně šokuje. Je to starší, ale stále kvalitní. Zdravím!

Datum: 04.04.14 17:48

Sinister, Insidious, Úsvit mrtvých, Zatímco spíš, Contracted, Děti, Mlha, Sirota.

Datum: 04.04.14 20:07

Úžasná záležitost je "Věc"

Datum: 05.04.14 04:54
Dost jsem se bála u filmu Kruh a Nenávist,zajimavé jsou v původní japonské verzi. Japonci to v horrorech fakt dokážou rozjet. Doporučuju. A miluju Draculu od Coppoly,je to klasika ale krásná. A jestli se nechceš jenom bát ale i pobavit tak můj nejoblíbenější Od soumraku do úsvitu. Tarantino s Clooneym jsou tam k sežrání.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.