Alergie nebo spálenina?

Od: Datum: 03.04.14 08:37 odpovědí: 2 změna: 03.04.14 09:57

Dobrý den,

pracuji ve fast foodu nějakej tejden a na rukách mám asi vyrážku. Umývám tácy a stoly, na což je jeden přípravek, hadry jsou napuštěné dezinfekcí... a když to pak zkombinuju antibakteriálním mýdlem a teplou vodou, tak padám bolestí. Po namazání mastným je to lepší, ale nevím tedy, jestli je ta kůže spálená, či zda to může být nějaká alergie. Samozřejmě až budu mít volno, mažu za doktorkou, ale jen se ptám, zda někdo neměl něco podobný, abych byla předem v obraze.

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 03.04.14 09:54
avatar

Dobrý den, a to nepoužíváte gumové rukavice? Může to být obojí, ale já si myslím, že je to poleptání od té desinfekce. Ale, ta doktorka Vám to (snad) řekne přesněji. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.04.14 09:57
avatar

Dobrý den. Příčinu může určit jen lékař. Ale já se domnívám, že se u Vás objevila alergie na mycí přípravek, který je ten hadr napuštěný. Než se dostanete k lékaři, zkuste pracovat v gumových rukavicích. Uvidíte, zda dojde ke zlepření. Někteří lidé nemohou používat běžné prostředky na mytí nádobí třeba, aby si nezničili ruce. Pak jedině rukavice anebo hledat šetrnější prostředek, který kůži nedráždí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.