Co prodávat na poutích?

Od: Datum: 01.06.14 20:13 odpovědí: 8 změna: 02.06.14 09:32
Jaký vhodný artikl by jste doporučili prodávat na stánku? Popřípadě co sami rádi vyhledáváte a nebo naopak nenacházíte? Plánuji si nějaký krámek na přivídělek udělat, ale nevím co vybrat... Přijde mi, že je všude všeho mraky... Díky
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 01.06.14 20:15

Studené pivo a horkou klobásu. Tedy standardní občerstvení. Myslím to vážně, protože různých "krávovinek" je tam přehršel a člověk někdy nemívá kde svlažit hrdlo...

doplněno 01.06.14 20:57:

@sebodko, samozřejmě, chlap kterej se nenažere je nesnesitelnej, to určitě víš ! :-D
... jo, trošku jsem to zkrátil, u toho stánku i nealko pro řidiče a limču pro děcka, možná kromě klobásky i něco jiného na hlad i na chuť. A kdyby b ylo chladno, nebál bych se třeba svařáku nebo punčíku, což jsou jinak spíš vánoční záležitosti. A když bude horko, tak po nanuku dítě skočí a dospělák nepohrdne...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.06.14 20:31

Přesně tak. Dobrejch buřtáren není nikdy dost.

Ohodnoceno: 1x

Od: olaf71*
Datum: 01.06.14 20:33

přesně tak. dobrý pivo a dobrou klobásu na grilu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.06.14 20:45

Teda chlapi, vy myslíte jen na to žrádlo *smich*. Ale musím uznat, že v tomto případě máte pravdu. Stánek s jídlem, Teď zrovna frčí trdelníky. Ale třeba takový opravdu vonící bramborák by taky nemusel být k zahození.

Pro tazatele. Mám dost známých, kteří jezdí po trzích. Ten jeden třeba s kytičkama. A má je fakt levné. Případný kupující mu je pochválí, ale pak řekne, že je těžká doba a nejsou peníze. No a za chvilku si dává u stánku jednu malinkou klobásu za 60 kaček. přitom v obchodě by jich měl za tu cenu cca třičtvrtě kila...

Ohodnoceno: 1x

Od: olaf71*
Datum: 01.06.14 20:57

já osobně teda kytky nežeru. klobásy ano

Datum: 01.06.14 21:20

Ano, i když s jídlem jsou větší problémy /hygiena, skladování, příprava/, je to vážně nejrozumnější. Když budou klobásky šťavnaté, pikantní, správně propečené a cena nebude přemrštěná, budete mít jistě plno zájemců. Nejen z řad mužů, i ženy si rády pochutnají na něčem dobrém. Když mám mluvit za sebe, ochutnala bych. *:-P*

Jinak na poutích se vždycky prodávaly pořádné pitomosti. Tedy za mého mládí, dneska to asi bude dost stejné. Cukrová vata, zaprášené žužu a gumové příšerky, perníková srdce, turecký med. Také se prodávaly za hodně peněz fotky toho, co právě frčelo, ať už to byl Vinnetou a jeho pokrevní bratr, spoře oděné slečny či obrázky svatých.

Vzpomínám na kdysi nedostatkové mušelínové šátky, žádné děvče bez něj nebylo "in". Také povlečení, metráž, záclony, hračky, požadované indické tašky...

Ale myslím si, že dneska se v každém OC toho koupí víc a lepší. Na pouti se těžko najde něco, co by jinde neměli, co by bylo kvalitní, krásné a neokoukané.

Proto se přidávám k tomu občerstvení. Taková klobáska spraví náladu každému návštěvníkovi. Lepší, než figurka Šmouly. Jaga.

doplněno 01.06.14 21:26:

Trhovci si většinou mastili kapsu na nějakém nedostatkovém zboží, které lidé vyhledávali. Dneska si myslím, že nic nedostatkového není.Pokud má člověk čas a peníze, koupí to, co potřebuje, všude a nemusí čekat na pouť.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.06.14 21:52

Přikláním se k návrhu "sebodovo".Pořádně velký bramborák i s uzeninou.Na takových jsem si pochutnával v Holešovické tržnici pře lety.Mňam.

Datum: 02.06.14 09:32

nevím jak je to jinde ale pouť u nás to je spousta stánků po celé vesnici, každý druhý vietnamci s hadrama a spoustou blbostí, několik stánků s nafukovacími balonky a lidi chodí sem a tam a málo kdo něco koupí, vše je předražené. Na pouti kupuji sekaný turecký med, jinak nic. Pivo mají ve třech hospodách se zahrádkou, zmzlinu také a lidé jdou na pouť dopoledne, pak domů na oběd a pakodpoledne a na večeři domů, že by tu někdo konzumoval klobásy, maso z grilu -no, to fakt jen náhodně.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.