Daňové přiznání OSVČ

Od: Datum: 01.04.14 16:55 odpovědí: 2 změna: 01.04.14 18:59

Prosím může i někdo poradit na poslední chvíli jak na daňové přiznání? loni jsem pracovala jako OSVČ jen 4,5 měsíce a výdělek byl formou zálohy (takže skoro nic),nyní nevím jak na daňové přiznání.moc děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.04.14 17:37
avatar

Elektronický formulář Vás provede prakticky sám, je ale potřeba vědět, co je výdělek ze závislé činnosti a co je zisk, a být rozhodnuta, zda uplatníte skutečné výdaje (potřebujete mít připraveny veškeré podklady) nebo paušálem (doklady nepotřebujete)?

Rozhodnete-li se přiznání podat elektronicky bez zaručeného elektronického podpisu, musíte do konce týdne doručit vytištěné podepsané přiznání.

------ Viz: Daňové přiznání

____ Poznámka: Přemýšlím, jestly by vzhledem k záměně pojmů (záloha / výdělek / zisk) nebylo lepší ještě dnes sehnat daňového poradce a ještě dnes odeslat FÚ oznámení, že Vám přiznání zpracuje poradce. Termín se tak posune na 30. červen. Pokud chcete přiznání podat sama, pak buď elektronicky nebo dnes do půlnoci odeslat poštou (rozhoduje razítko ze dne odeslání).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sissa
Datum: 01.04.14 18:59

Po dnešku 1.4. možno odevzdat ještě po 5 pracovních dní bez pokuty, takže pokud se nemýlím, do příštího úterý.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright Š 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.