První sex - kde a jak + problém?

Od: Datum: 01.04.14 17:27 odpovědí: 14 změna: 02.04.14 12:21

Dobré odpoledne,

je mi 17 let a našel jsem si slečnu, je ve stejném věku, zamilovali jsme se do sebe a klape nám to. Jsme spolu už asi nějaký 7 měsíc a ještě k ničemu nedošlo. Já jsem chtěl sám, ale měl jsem strach, že něco zvořu a také jsem nechtěl tak brzo. Ona má ještě větší strach a vůbec se jí do toho nechce - jelikož je ještě panna, tak snad pochopíte, proč se jí asi moc nechce.

Sama mi řekla, že by chtěla, ale má strach a to já taky. Včera jsme si promluvili a došli jsme k tomu, že by jsme to už měli uskutečnit.

No a chci se zeptat, kde by jsme to měli uskutečnit. Jelikož ještě chodíme do SŠ, bydlíme u rodičů oba dva, tudíž rodiče přijdou domu a není to ono. Když řeknu, že se někde zdržím, hned chtějí vědět proč a mě se to těžko vysvětluje. To je ta první věc - kde?

Druhá věc je - jak? Jelikož jí nechci moc ublížit a nevím jak rychle, tudíž mám strach, aby jsme si něco nezpůsobili. Nevím jak jí mám protrhnout a nevím ani jak se při tom chovat, co dělat na poprvé, kam si lehnout a jak postupovat.

Třetí věc je - problém... já mám menší problém, že mám úzkou předkožku a nemám obřízku, tedy jako od malička. No a docela se mi špatně přetahuje, trochu to jde težce a jako to přetáhnu, ale jen aby vylezl žalud. Dál se to nehne, jelikož to trochu bolí a já mám strach, že mě něco praskne. Pokud vím, tak při sexu - při vsunu do ženy se to stahuje tak dlouho dokud nejsem uvnitř, což by nebylo dobré. Mám jít raději na obřízku? Doktor mi řekl, že je pravda, že je úzká předkožka, ale nic víc...

Jak se mám chovat, postupovat - jak si najít místo a popřípadně vyřešit problém (jestli to je problém - já to stáhnu přes žalud, ale někde to trochu bolí).

Díky moc :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.04.14 17:40

sex se neplánuje ten prostě vyplyne ...a ne že si řekneš jdeme na to -tak to z toho nebude nic ..

.a kde? kdekoliv i venku - už je pěkně tak proč ne ...není nikde psáno, že to musí být doma na posteli *hi*

myslím, že byste na to neměli tlačit a nechat tomu volný průběh ...

Ohodnoceno: 0x

Od: wogoos*
Datum: 01.04.14 17:57

Ale jen je nechte ať plánujou a připravujou se. Aspoň si seženou i ochranu atd. Je to lepší než skončit nečekaně v posteli a pak si rvát vlasy z alimentů. Viz jiné vlákno. Určitě budete mít nějaké volno školní, zatímco rodiče musí do práce. A další rada: Kde se maže, tam to jede.

Od: vlasatec*
Datum: 01.04.14 17:53
Musíte hned za každou cenu soulozit? Proč se prostě nepomazlite a nenecháte to vyplynout ze situace a hlavně touhy...

Datum: 01.04.14 18:50

Soulož je vážný životní zážitek, který by měl prožívat hotový a vyzrálý člověk. Středoškolský student takový rozhodně není. Když souloží nevyzrálí lidé, tak se jim to oběma vymstí !

Datum: 01.04.14 19:12

jejda, jejda. To nás teda na střední škole bylo před více jak 30ti lety nevyzrálých lidí . Ale že to bylo pěkný ! :)

Od: ydal
Datum: 01.04.14 20:41

No nezlobte se, ale tohle je odpověď 40ti letého zastydlého panice...

Na sexu středoškoláků, kterým je oběma 17 let, nevidím nic špatného, právě naopak.

Zkuste to třeba když rodiče budou na víkend mimo domov. Hezká hudba, příliš to neplánovat a uvidí se, co z toho bude. Každý nějak začínal a i kdyby to nebylo na poprvé ono, časem se to zlepší. Hlavně spolu mluvte.

Datum: 02.04.14 10:34

Tak to jsem asi já a 98% lidí v mém okolí nějací nevyzralci:) Nevím, ale podle mého je člověk na střední škole, např.kolem 17ti let připraven, ale tak liší se to jedinec od jedince,však oni poznají, kdy je ten správný čas.Takže podle vašeho názoru bych měla odkládat první sex do kolika? Do 35 let, a nebo ještě déle? Vezmu to i z jiné strany- když se podívám, tak moje maminka čekala bratra v 18, na tu dobu to bylo obvyklé,rozhodně to nebyl její první sex (a pro doplnění- nebyla běhna!) a rozhodně to bratra nepoškodilo(ani vývojem, ani ničím jiným), že měli sex v tuhle dobu.Většina lidí v mém věku okolo mě má rodiče, kteří je měli v 17-20 letech:) Chápu, že byla jiná doba, asi to berete tak, že když se podíváte kolem sebe, tak vidíte hodně mladých maminek,třeba i samoživitelek, ale tohle podle mě není problém nevyzrálosti.Nikdy nemůžeme vědět jak se do situace dostali atp. Jistě že je plno těch, které si udělají mimčo aby nemuseli chodit do práce atd, ale to také není nevyzrálost.Jen ať dnes mladí lidé plánují a kladou otázky, to je v pořádku,ať nemají z prvního sexu dáreček s dudlíčkem:) Ale proč jim to brát, nebo jim říkat, že na to nejsou připraveni? Oni se na to cítí, tak jim to neberte.

Datum: 01.04.14 19:06

hlavně použijte pánskou ochranu, buďte zodpovědní a myslete na možný problém s těhotenstvím

Datum: 01.04.14 19:39

no tak pravda, jestli sex začneš brát příliš vědecky, pak skončí fiaskem.

Při prvním sexu nedochází u ženy k žádnému protržení panenské blány, ale jen k rozšíření otvoru, proto je potřeba se trefit tím správným směrem. Předkožka se ti časem rozcvičí, tady žádný problém není, na obřízku se vyprdni. Přitul se ke své milované, svlékni ji, no a pak se uvidí. Jsou takoví, co měli sex v kopřivách. Jak se libido ozve, je všechno jedno, všechno ostatní jde stranou.

Mnoho zdaru.

Datum: 01.04.14 20:11

Tak když jste obe nezkušení, není spěch, nenásilně a nevynucovat dokončení za každou cenu. Ale s tou fimosou by možná nebylo na škodu navštívit lékaře (urologa). Počtěte si tady: http://www.denik.cz/medicina/…le-i-muzu-20130822-8cti.html, pžípadně zadejte do googlu key word fimosa

Od: skye®
Datum: 02.04.14 10:34

Plánovat první sex je určitě třeba, protože narovinu - pro dívku to není nic moc příjemného (tedy alespoň neznám žádnou, co by tvrdila, jak to bylo úžasné) a je s tím spojeno celkem dost nepříjemností.

Určitě bych využila dobu, kdy rodiče nejsou doma. A pokud to nejde, zkusit se domluvit s někým jiným nebo to zkusit "na tajňáka" - moje poprvé proběhlo tajně v bytě u babičky, co na léto jezdila na chalupu

Co se týče samotného sexu, povede tě instinkt. Určitě začněte dlouhým mazlením, ono to vyplyne. Každopádně na ochranu nezapomeňte (doporučuji si natrénovat nasazování, protože v nervozitě to může pro nezkušeného být celkem oříšek) a taky si dejte něco pod sebe - ručník, deku apod. Krve totiž může být celkem dost...

Slečnu to může dost bolet (ale taky nemusí, to je individuální), ale jakmile bude to porpvé za sebou, už by to mělo být jen hezké. Jen nepočítejte s tím, že je to jak z románů - při prvním sexu hned orgasmus atd...Také doporučuji lubrikant (takový, co se snese s kondomem), aby to pro slečnu bylo co nejpohodlnější.

S předkožkou ti asi poradí někdo jiný...

Datum: 02.04.14 11:43

Nikdo na to nereagoval, tak to vezmu ja. Zuzena predkozka se bude jen zhorsovat, bohuzel. Mluvim z vlastni zkusenosti. To, jak se ti bude natrhavat zpusobi to, ze se tkan zajizvy a bude cim dal tim mene pruzna = cim dal tim vic se bude natrhavat. V tvem pripade by jsem to neodkladal a sel si to vyridit predem. Musis pocitat s tim, ze bude nejaka doba rekonvalescence, tak budes mit alespon delsi dobu na planovani ;)

Zajdi si na urologii, tam ti urcite reknou vic. Operace se dela vetsinou v narkoze, den na pozorovani a jdes domu. nekomu se to hoji lepe, nekomu hure (me hure). Mzna ti nabidnou castecnou obrizku, ja by jsem doporucil celou. Castecnou mid elali a neodrizli dost, takze jsem mel operaci na 2x

doplněno 02.04.14 11:55:

Omlouvam se, Vas komentar jsem prehledl, jinak souhlas s tim, co jste napsal

Datum: 02.04.14 11:49

Děkuji za podporu mého příspěvku. Obávám se, že jsem ho nenapsal dosti důrazně, rada z vlastní zkušenosti je k nezaplacení.

Od: jancak
Datum: 02.04.14 12:21

někdy stačí masti od lékaře a trénovat v teplé vaně, chirurgický zásah bych nechala až jako poslední možnost. Nejdůležitější je, co by k tomu řekl lékař

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.