Kdy začínají padat vlasy?

Od: Datum: 01.04.14 15:15 odpovědí: 8 změna: 01.04.14 22:09

v kolika letech mužum vypadávají vlasy? pruměrné

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: iv®
Datum: 01.04.14 15:23
Já bych řekla ze je to dano geneticky. Někomu v petadvaceti , jinemu ve třiceti a nekdo ma bujnou kstici ještě v šedesáti. ..
Ohodnoceno: 2x

Od: wamp®
Datum: 01.04.14 15:23

Na to nelze jednoznačně odpovědět,je to individuální.Někomu padají ve 30ti,dalšímu ve 40ti a dalšímu třeba až v 70ti nebo prakticky velmi málo.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.04.14 15:31

0 až 100

Ohodnoceno: 1x

Od: betaraybill*
Datum: 01.04.14 15:51

Od 20 ubývají. Otec to stejné. Přesto měl děda ještě v 80 pár vlasů ve stylu takové koruny. Vepředu nic, nahoře nic, ale za ušima a vzadu na hlavě ano. Nejhorší byl jednu dobu otec kdy se to snažil maskovat přehazovačkou. Já to beru jednoduše na ježka a je mi to fuk

Datum: 01.04.14 16:08
Náš rod je opravdu rarita. Všichni chlapi vlasy a husté! Otec v 83 letech pořád musí k holiči... je to fajn, člověk nevypadá tak stare.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.04.14 19:54

velký učitel proletariátu Vladimír Ilijič byl plešatý ve dvaceti, jistý Ronald Reagan měl řepu v osmdesáti.

Tuto vlastnost nemůžete průměrovat.

Od: ben®
Datum: 01.04.14 20:05

Dobrý den, jedna kožní lékařka měla takovou teorii, že když u muže zůstane většina vlasů na hlavě do třiceti let jeho věku, tak nebude v budoucnu nikdy zcela plešatý. Ale, možná to byla jen útěcha nebo (moje) přání - zatím to funguje. Zdravím!

Datum: 01.04.14 22:09
Záleží co papa. Buňky z blafu moc dlouho nežijí...

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.