Text na pozvánku k 50.narozenínám

Od: Datum: 31.03.14 16:39 odpovědí: 5 změna: 31.03.14 22:47

Dobrý den,
hledala jsem na netu nějaký vtipný a zároveň vkusný text na pozvánku k 50. narozeninám pro moji mámu, ale nic jsem nenašla. Nenapadá vás někoho něco nebo nemá link na nějaké osvědčené stránky, kde by mohlo něco být? Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 31.03.14 17:01
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.03.14 18:16
avatar

Mně se v tom odkazu nelíbí ani jeden text, navíc je pravděpodobné, že maminka už kterýkoliv z těchto textů může znát třeba od kolegů.

Jde o Vaši maminku, Vy ji znáte nejlépe. Zkuste se trochu zamyslet a napsat jí osobní přání ("na míru"). I kdyby nebylo vtipné, maminka je jistě ocení více než text opsaný z internetu.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: dako®
Datum: 31.03.14 20:01
avatar

Dobrý den, jestli jsem dobře pochopila, tak chcete text na pozvánku, ne přání k narozeninám? My jsme posílali pozvánky s tímto textem .

Vážení, příjměte pozvání.

Padesátka se bude slavit,

budeme se dobře bavit.

Nachystejte žaludky,

chystám samé dobrůtky.

Chci, abyste byli s námi,

ať nemusíme slavit sami.

Pak připsat kdy a kde se bude slavit. Ať se oslava vydaří. ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 31.03.14 20:10
avatar

Moje pozvánka k padesátinám obsahovala jen pár slov, většími písmeny bylo uvedo kdy a kde. Dole bylo moje jméno a ještě jsem se vlastnoručně podepsala. Někomu jen křestním jménem, někomu celým jménem. Velkou plochu zabíral veselý obrázek ženy, jak běží s dortem na ruce. Celou pozvánku navrhl a vyrobil kamarád výtvarník.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 31.03.14 22:47
avatar

Moje švagrová nedávno slavila 50. Uprostřed pozvánky byla její stará fotka, tak 10letá holčička s papírovou korunou na hlavě. A text kolem ve volných verších říkal něco jako "kdysi jsem si hrála na princezny, a teď jsem královna, mám krále, hrad a dvě dcery, a zvu vás na oslavu do hodovní síně". Bylo to moc hezké a takové trefné.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.