Po sexu vytéká

Od: Datum: 29.03.14 13:57 odpovědí: 13 změna: 28.04.14 22:36

Mám takový trapný dotaz, ale fakt mě to zajímá - holky/ženy, jak to děláte po sexu? Mně docela dost vadí, jak ze mně vytěká sperma a ihned po sexu mám chuť letět na toaletu, což mi příjde dost trapné... Jak vidím ve filmech, jak po sexu na sobě leží a dělají bůh ví co, tak mám pocit, že se snad musí přilepit. Jak to děláte vy? Simča

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jancak
Datum: 29.03.14 13:59

co třeba kondom?

Ohodnoceno: 0x

Od: simma
Datum: 29.03.14 14:00

No a když ne kondom? Kondom většina nepoužívá. Tak se právě ptám, co a jak ti dělají.

Datum: 29.03.14 14:18

Vetsina nepouziva? Tak to je pak tezke, kdyz mas tolik chlapu co ho nepouzivaji ;)

doplněno 29.03.14 14:34:

Tak nemusis vsem verit, ze jo.

Od: simma
Datum: 29.03.14 14:25

Já mám prvního, ale okolo nikdo nepoužívá. Ale hold mi bylo blbé se na to ptát známých.

Od: jancak
Datum: 29.03.14 14:29

hormonální antikoncepce hlavně u náctiletých nemusí být spolehlivá, vzbouřené hormony. Otěhotnět můžete i s užívám HA

Datum: 29.03.14 14:31

Na druhou stranu pokud pár o děti usiluje, je na místě nepoužívat kondom ani jinou antikoncepci-

Datum: 29.03.14 16:07

kdyz ne kondom, tak to utru z jejich zad a nebo briska necim, co je po ruce, a muzu se tulit :) a pozdeji spolecna sprcha

Od: cuca®
Datum: 29.03.14 14:11

Jednoduse.chvili vedle sebe jeste lezime, vstrebavame ty zážitky :)

No a pak se jdeme oba umyt.

Filmy neberte vazne.vytaci me sceny, kdy dva maji sex bez kondomu narychlo nekde v ulicce, a ona se hned ustroji a odchazi. Vzdyt by to mela az v botach!

Ale je to proste film ;)

Ohodnoceno: 6x

Datum: 29.03.14 14:28

Co potom? Přece umýt a jít domů.

Od: wamp®
Datum: 29.03.14 14:58

Není to trapný dotaz,sex prostě patří k životu ;)Proč je Vám trapné se jít umýt?Je to naprosto normální,není se zač stydět,spíše naopak.Po aktu se prostě běžte vysprchovat ;)

Od: wogoo
Datum: 29.03.14 15:27

No mě připadla 1. žena taky divná, když po TOM vždy hned vyskočila a běžela se umývat. Připadl jsem si jak prašivej. Žádný povídání, přitulení atd.

Datum: 29.03.14 18:47

V drogerii prodávájí papírové kapesníčky, určené právě pro tuto příležitost. Takže je použijete a nemusíte hned mazat do koupelny. Mě to také připadá takové zvláštní, ihned po milování se vzdálit. To je přece chvíle, kterou by si ti dva dotyční měli náležitě vychutnat.

Ohodnoceno: 4x

Od: lego®
Datum: 28.04.14 22:36

Staci spolykat a je klid

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.