Kde získat telefonní číslo?

Od: Datum: 29.03.14 08:41 odpovědí: 8 změna: 29.03.14 21:39

Dobrý den, potýkám se s problémem.

Začátkem tohoto týdne mi zavolala známá paní. Nyní bych jí chtěla odpovědět. Měla jsem její číslo napsané, bohužel jsem ten lístek ztratila, proto na ni nevím kontakt. S mobilem bych to našla snadno, problém byl v tom, že ona volala ze svého mobilu na naši pevnou linku. A tam číslo volajícího nenajdu.

Volala jsem už i na O2, zda by mi mohli najít číslo volající paní. Pán mi odpověděl dost příkře, že to z žádném případě nemůže zjistit. Leda odchozí hovory, příchozí ale ne. Prý to číslo nezjistím, na informacích by mi mohli poskytnout číslo pevné linky volající paní, ovšem ona má pouze mobil. A tak to prý možné není.

Nevíte, zda je nějaká možnost, jak získat číslo na hledanou paní? Dost mě to mrzí, že jsem si kontakt na ni neuchovala.

Předem děkuji. *slunce* Jaga.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: liduli
Datum: 29.03.14 09:29

Dobrý den, zkuste dát do vyhledávače google telefonní číslo , klikněte na odkaz O2 Active , vyplníte tabulku (jméno a bydliště ) a snad budete mít štěstí jako my tento týden, když jsme hledali t.č. známého, přeji hezký den, L.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.03.14 09:45

Děkuji, Liduli, bojím se ale, že to nepůjde v mém případě. Paní je totiž provdána za Němce, přes zimu žijí v Německu a přes léto u nás, mají nádherný veliký karavan. No a v tom bydlí, kde se jim líbí - měsíc tu a tam a pak zase jedou dál. Oba jsou už v důchodu, tak nemají žádné povinnosti a užívají si Čech. Takže na ně nemám ani žádnou stálou adresu. Přesto děkuji za snahu. Jaga.

doplněno 29.03.14 09:50:

Možná je to jen moje hloupá domněnka, ale myslím si, že na O2 by měli mít i seznam příchozích hovorů, nejen ty odchozí. Že by se to nechalo dohledat. Ale jak jsem už psala, byla jsem odmítnuta, že to nelze.

Datum: 29.03.14 09:56

Jaguš. Máš SIMkartu na paušál nebo na kredit? V případě paušálu by Ti měl operátor výpis hovorů vytisknout. V případě kreditu tomu tak není.

doplněno 29.03.14 09:59:

Jejky, špatně jsem si přečetla dotaz.

No, v tomto případě se domnívám, že od operátora číslo nenajdeš. Jedině hledat papírek s napsaným číslem. To je jediná šance.

Od: liduli
Datum: 29.03.14 10:10

Jejda, až nyní jsem si uvědomila, že volala z mobilu na pevnou, tak to je asi ztracené, snad ještě někdo jiný poradí, (my hledali t.č. na pevnou linku), hodně štěstí, L.

Datum: 29.03.14 10:31

Já jsemsi kdysi psala s jednou osobou a vím,že existovala možnost .aby mi operátor poslal příchozí i odchozí hovory. Ale byla to placená služba .Zkuste se zeptat,jestli to ještě dělají.

doplněno 29.03.14 13:38:

,,bylo to posláno k vyúčtování a nebo na požádání.

Ohodnoceno: 2x

Od: adila
Datum: 29.03.14 12:28

Pokud máš doma telefon, který umí zobrazit číslo volajícího, tak by to číslo mohl mít uložené v paměti.

Datum: 29.03.14 21:32

Jago, myslím si, že tohle by Vám mohlo pomoci. Operátor seznam příchozích hovorů na Vaši pevnou linku určitě má. Jde jen o to, kdo k nim má přístup (jestli i operátor na infolince) a co za to bude chtít. Podívejte se na odkaz, jde sice o jinou situaci (Vás nikdo neobtěžoval), ale stejná cesta vede k výsledku i pro Vás. Pokud náležitě vysvětlíte situaci třeba na pobočce, měli by Vám vyjít vstříct.

doplněno 29.03.14 21:36:

Oni nabízejí "jméno, firmu,..." atd. Vám stačí pochopitelně jen to číslo. Máte tam i infolinku zdarma. Nenechte se odbýt. Držím palce.

doplněno 29.03.14 21:47:

Evidují je určitě. Já ten odkaz dám radši normálně, mně to jednou jde a pak zase dvakrát ne..., tak nevím, jestli to vidí ostatní. https://www.o2.cz/pa/181615-doplnkove_sluzby/91328-identifikace_zlomyslnych_volani.html

Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.03.14 21:39

Děkuji všem, že jste se zabývali mým problémem. Přístroj s pamětí nemám, jen takový obyčejný.

Podle rady Zavináče a Redbulla v pondělí zapátrám, zda by mi pomohli. Přece i ty příchozí hovory musí evidovat. Jinak jsem se už trochu uklidnila a řekla si, že pokud neuspěju, vyčkám, až známá znovu zavolá. Ale to by byla dlouhá cesta, volá tak 1 x za 2 měsíce. Uvidíme. Dobrou noc. Jaga.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.