Výhodné spoření

Od: Datum: 27.03.14 09:35 odpovědí: 5 změna: 01.04.14 01:07

Potřebovala bych poradit kam uložit našetřené peníze a založení běžného účtu.Jaká banka je nejlepší.Do fondů vkládat nechci.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.03.14 09:47

To se takhle rovnou nedá říct. Teď má tuším z těch bezpečnějších bank nehvýhodnější úrok Equa bank, ale např. když budete platit kartou nad 4 000 měsíčně, tak 100 000 vám úročí mBank 2% což je dost.

V každém případě volte banku bez poplatků.

Ohodnoceno: 0x

Od: hanela
Datum: 27.03.14 10:13

Dobrý den, záleží jak dlouho chcete mít peníze uloženy, jak je chcete mít dostupné, kolik jich je atd. Často bývá nejvhodnější stavební spoření - nejméně riskantní a zatím s dobrými úroky + se státním příspěvkem. Stavební spoření má 6letou lhůtu, kdy se stává výhodným - i když vybrat si je můžete kdykoliv, jen už ztrácíte dané výhody. Není vhodné takto velmi obecně odpovídat, pokud byste chtěla podrobnější radu, tak mohu odpovědět (alenahora@gmail.com). Pěkný den!

Datum: 31.03.14 19:29

Potřebuji změnit banku.Byla jsem informovaná o výhodách ale nevýhody "poplatky" mě zatajili.Jedná se mě o běžný účet a spoření.Našla jsem banku FIO.Co vy na to? V našem městě není pobočka,tak nevím.

Od: buss®
Datum: 27.03.14 12:50

Projeďte si weby bank a zjistíte podmínky. Ovšem čekejte nic moc.

Datum: 01.04.14 01:07

zkuste air bank. garantují, že budou s úroky každý měsíc mezi nejlepšími třemi bankami

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.