Rychle vydělat peníze?

Od: Datum: 26.03.14 11:01 odpovědí: 8 změna: 26.03.14 13:15

Ahoj,potřebuju poradit jak rychle vydělat peníze.Nestojím o erotické video chaty ani přeposílání mailů. Prostě rychle.Díky.Anonym

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 26.03.14 11:07

Dobrý den, no, hlavně si nesahat pro peníze do cizí peněženky (to jen tak na okraj). A co nějaká rychlá brigáda? Zdravím!

doplněno 26.03.14 11:50:

Já už Vás nebudu kárat - sama už víte, že to byla chyba. Zkuste někde tu brigádu.

Ohodnoceno: 0x

Od: anonymous
Datum: 26.03.14 11:17

Právě proto chci nějakou brigádu,chtěla bych se oprostit od minulosti,všechno vrátit a začít znovu.Díky za tu studenou sprchu.

Datum: 26.03.14 11:11

Aa kdo to dnes nepotřebuje? Těžko poradit!

Datum: 26.03.14 11:24

vy jste na pracáku nebo kde pracujete? Co třeba optat se svého zaměstnavatele na nějaké přesčasy, nebo výpomoc třeba jako uklízečka po práci? Moje známá si přivydělává uklízením po šichtě. Nebo najít brigádu, klidně "podřadnější" práce...lepší nějaké peníze než žádné

doplněno 26.03.14 11:56:

asi nejrychlejší způsob jak se dostat k přivýdělku je přes známé, rodinu, kamarády, spolužáky...optejte se, třeba by někdo dal dobrý tip a doporučení

Datum: 26.03.14 11:33

Jsem studentka,nepracuji,pracovala jsem v kavárně,kde jsem si přivydělávala,ale skončili,teď jsem bez peněz a navíc mě "kamarádka" navrtala do spoření,kde jsem přišla o 15 tisíc.

Datum: 26.03.14 11:55

Už jsem psala na pár pozic,jen jsem myslela,že zde najdu rychlejší způsob.Díky

Datum: 26.03.14 12:01

No jó, já bych taky chtěla nějakou práci, to jsem si říkala, jak to tady v Praze půjde líp a zatím teda mi pořádně teče do bot a žiju z ruky do huby. Asi nezbyde nic než vytrvat a brát cokoli se namane. *nevi*

Od: pawelrobertrak
Datum: 26.03.14 13:15

A co takhle treba znalost cizich jazyku? Anglictina, nemcina atd. a hlavne pak nejake odborne znalosti. Ja sam uz napr. pracuji pres dva roky v zahranici a vydelavam tady v prepoctu na CZK cca 100 tisic mesicne cisteho. Pawel Robert Rak

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.