Měl někdo zkušenosti s bolení hrudní kosti?

Od: Datum: 25.03.14 19:52 odpovědí: 2 změna: 28.03.14 19:58

Asi před třemi dny, mě začala z ničeho nic bolet hrudní kost. Asi před týdnem mě začala bolet hlava a včera jsem začala hodně kašlat, už asi 4 dny mám průjem. Hrudní kost mě bolí kousiček na pravo a asi 15cm pod bradou. Bolí to třeba kde zakašlu, když se blbě pohnu, když se směju, nebo když se toho dotku. Nevíte co by to mohlo být? předem moc děkuju :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.03.14 20:16

Dobrý večer, s největší pravděpodobností bych to viděl na to, že máte špatný postoj při držení těla a proto Vás bolí na hrudníku. Páteř je s hrudní kostí propojená žebry. Každopádně takhle od stolu se to určit nedá... Pokud máte pocit, že je to něco horšího, navštivte lékaře.

Ohodnoceno: 1x

Od: poha*
Datum: 28.03.14 19:58

Zdravím, také bych to viděla na nějaký skříplý nerv, nebo prostě něco od páteře.Od špatného pohybu nebo blbé držení těla.Když Vám to dělá na pohyb, tak bych se k tomu přikláněla.Prostě se Vám něco v pohybovém aparátu blbě pohlo a te´d Vám to dělá neplechu.Průjem k tomu je.Zkuste s výdechem páteř uvolnit či si lehce s prodýcháním zacvičit.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.