Nákup na vycházce

Od: Datum: 24.03.14 17:50 odpovědí: 8 změna: 29.03.14 12:03

Mohu jet na vycházce v nemoci do sousedního města a tam nakoupit, když u nás v obchodě něco nemají? Někdo říké, že ne a někdo ano.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 24.03.14 17:54

Zcela jistě ano,máte přece vycházky a na těch Vás nikdo nehlídá.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 29.03.14 11:59

Děkuji za radu

Datum: 24.03.14 18:12

Je jen na Vás kde vycházky trávíte a jak. Důležité je, abyste dodržoval/la léčebný režim v čase, kdy vycházky nemáte a byl/la k zastižení doma v případě kontroly.

Ohodnoceno: 5x

Datum: 29.03.14 12:00

Děkuji za vaši radu

Od: anonym17
Datum: 24.03.14 19:07

Podle mě když máte vycházky, tak můžete kamkoli, kam se vám zachce, ale musíte se vrátit v čas, kdy vám vycházka končí :) Nechcete přeci aby vás někde hledali s obavami že jste se jim někde složil/a a aby vás příště nepustili :D ;)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.03.14 12:01

já mám u sebe mobil a kam jdu doma řeknu

Datum: 24.03.14 21:52

Ano, pokud to stihnete v době vycházky. Kdyby Vás kontrola nezastihla doma, nebude skutečnost, že něco ve Vašem městě v obchodě neměli, stačit jako omluva.

Takže záleží na tom, jaká je u Vás doprava (zda to sihnete), nebo (pokud byste chtěla řídit sama) na tom, jestli neužíváte léky, které by řízení vylučovaly.

Ohledně léků bych se pro jistotu poradila s ošetřujícím lékařem.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.03.14 12:03

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.