Vypadám jako děcko

Od: Datum: 24.03.14 16:10 odpovědí: 8 změna: 25.03.14 11:08

Vypadám jako děcko

Je mi 25 a vypadám jak přerostlé děcko. V obličeji mám hodně jemné rysy a k tomu ještě načervenalé tváře. Vousy mi prakticky nerostou. Jinak postavu mám spíš ženskou (ruce, nohy) a jsem docela dost vysoký. Řešil někdo podobný problém, nemáte nějaké tipy co s tím? Poslední dobou mě to docela trápí.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.03.14 16:12

A lékaře si zkoušel navštívit?

Připadá mi to jako nějakou poruchu hormánálního charakteru.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.03.14 16:22

Navštívit lékaře, pokud je to opravdu tak, jak popisujete a v každém případě změnit aspoň tu postavu. Cvičit, cvičit, cvičit ;)

Datum: 24.03.14 17:20

Ber to jako dar a užívej každé minuty. Co já bych za to dal a tebe to trápí.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 24.03.14 17:51

kamo, co to jedes, pockej jak se ti to bude hodit, sama mlada devcata apod ;) ja mam 36 a vypadam tak na 25, s vrstevnici jsem chodil naposledy pred 15ti lety :)

pokud mas postavu "hajzlovy pavouk" bylo by zahodno trochu pocvicit, at to nabyde na ramenou rukou a podobne :)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 24.03.14 18:39

Pokud ti to nevadi po zdravotni strance, nic si z toho nedelej. Taky sem vypadal o hodne mladsi. A ma to opravdu vyhodu. A rozhodne nechapu rady at navstivim lekare. K lekari snad aspon jednou za rok chodis a tak te zna, kdyby se mu neco nelibilo tak to poresi uz davno.

Datum: 24.03.14 18:53

Ahoj. To, že vypadáš jako děcko, je ještě dobrý. Hlavně nevypadat a nechovat se jako blb. Asi jsi si už všimnul, že tohle zvládá celá řada lidí kolem tebe. Neboj, i kolem mě. Rozumným posilováním nic nezkazíš. Ahoj.

Ohodnoceno: 5x

Od: asd*
Datum: 25.03.14 00:45

Teď ti to připadá jako nevýhoda, ale za pár let zjistíš, že jsi dostal dar od boha - až ti bude 60, budeš vypadat na 30 a všichni ti to budou závidět, tak si na mě vzpomeň ;)

Datum: 25.03.14 11:08

Buďte rád, že vypadáte mladě. Manžel ve 23 letech také neměl vousy a na prsou mu rostly 3 chloupky, vysoký byl 185cm a nevážil ani celých 70kg,časem se to změnilo a dnes v 55 letech zestárnul ale vypadá stále mladší než ve skutečnosti je a nikdy nemusel řešit problémy co jíst a nestloustnout.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.