Musim na UP?

Od: Datum: 23.03.14 11:18 odpovědí: 5 změna: 23.03.14 18:13

Dobry den,potrebovala bych poradit.Jsem zamestnana,ale nyni jsem na nemocenske se zady a bude tak asi az do konce mesice,jenze z prace mi prisel dopis,ze mi konci prac.smlouva k 24.3.Od 1.4.bych mela nastoupit do nove prace,ale nevim jestli,kdyz jsem na nemocenske a konci mi smlouva musim na Urad Prace? Moc dekuji za rady..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.03.14 11:25

Ne, nikam nemusíte. Bude to nemoc po skončení pracovního poměru. Nezapomeňte nahlásit své zdravotní pojišťovně, že Vám skončil pracovní poměr a že jste v pracovní neschopnosti, a pak zase že Vám neschopenka skončila a nastupujete do nové práce.

Ohodnoceno: 1x

Od: janaa*
Datum: 23.03.14 11:31

Takze toho 24.3.to bude ted v pondeli jen pujdu tedy na zdrav.pojistovnu a bude vse v poradku?A az mi bude neschopenka ukoncena tak uz ji asi primo odevzdam na pojistovne ze?Nebo ji musim jeste poslat firme kde mi konci ten prac.pomer? Dekuji

Datum: 23.03.14 13:10

Ne, nikam nepůjdete, vždyť máte neschopenku. Zavolejte si na Vaši zdravotní pojišťovnu a domluvte se tam, možná budou chtít oznámení písemně. Ukončení neschopenky pošlete bývalému zaměstnavateli.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.03.14 14:15

Uplně nejlepší je zajít osobně na pojišťovnu a zeptat se tam a hned víš na čem jsi ;) já se v tom taky nevyznám :)

Ohodnoceno: 0x

Od: janaa*
Datum: 23.03.14 18:13

Tak,ju..dekuju vam moc..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.