Jak ověřuje banka zaměstnavatele o víkendu?

Od: Datum: 21.03.14 23:42 odpovědí: 2 změna: 22.03.14 00:06

Zdravím, zajímalo by mě, jak to dělají banky a úvěrové společnosti s ověřováním zaměstnavatele u žádosti klienta, který zádá o úvěr, když se schvalují i v sobotu nebo neděli. A to v práci většina lidí není.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 22.03.14 00:00
avatar

Dobrý den, patrně to nechají až na později a dny pracovní. Stejně je tam snad i nějaká doba k vyřízení a posouzení úvěru - tedy, doufám, že jsou už banky opatrnější a dělají lepší kontrolu před poskytnutím úvěru. Zdravím!

doplněno 22.03.14 00:14:

sebod - oprava nevadí. Četl jsem, že některé společnosti mají nejraději klienty, u kterých se dá již předem předpokládat, že nebudou schopni platit. A to je ta špína, že někdo bohatne na chudobě a zoufalé situaci jiného.

doplněno 22.03.14 00:33:

sebod - no, je to asi trochu na principu "nechci slevu zadarmo" nebo "půjčit si je snadné a potom toho z Vás dostaneme ještě mnohem více přes exekuci na vše".

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 22.03.14 00:06

Bene, maličko Tě opravím. Nebankovní společnosti, které schválí půjčku i o víkendu, pochopitelně nijak neověří, zda žadatel je opravdu zaměstnaný, Toto si však nechají od budoucího dlužníka velice, ale opravdu velice dobře zaplatit v podobě úroků.

doplněno 22.03.14 00:26:

Bene, ano máš pravdu. Půjčíš si na měsíc 3.000,-Kč. Na konci měsíce ale nemáš 4.000,- Kč, které máš vrátit. Máš jen 2.000,-Kč. A teď pozor! To Ti věřitel neuzná jako částečnou splátku. Musíš vrátit vše, nebo nic. Ale...Za to, že Ti dovolí vrátit peníze o měsíc déle (pochopitelně s dalším úrokem), zaplatíš 1.000,-Kč coby poplatek za žádost o prodloužení lhůty splatnosti. A pak že nikdo nevymyslel perpetum mobile na peníze.

A to, co se děje kolem nebankovních půjček se zástavou na nemovitosti, to snad nebudu ani komentovat. To je na *blee*.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.