Lék na hojení a proti otoku po operaci

Od: Datum: 21.03.14 13:35 odpovědí: 5 změna: 21.03.14 19:53
Po artroskopické operaci (3 týdny) mám ranky po vpichu pořád zarudlé, opakuje se mi voda v koleni a celkově je koleno trochu opuchlé. Nevíte někdo, co by pomohlo? Nemáte podobnou zkušenost? Zatím leduju, ale i když byla voda, musím koleno cvičit. Je to někdy těžké. Díky.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pb®
Datum: 21.03.14 13:40
Wobenzym a nebo homeopatikum Arnica montana, obojí je vhodné užívat už před plánovanou operací, pak člověk méně krvácí a otéká a lépe se hojí.
Ohodnoceno: 0x

Od: ruze®
Datum: 21.03.14 14:53

Na ranky zkuste ,,Hemagel,,je sice drahší,kolem 400,- -500,-v lékárně tuba asi 30 gr.,ale mi po operaci dost pomohl,hnisala mi jizva a po něm se mi vše krásně zacelilo.

Datum: 21.03.14 16:52

Je pravda, že nevím, jak náročná operace to byla a co celkově obsahovala, ale připadá mi, že 3 týdny po operaci je trochu moc na opuchnutí? Možná by stálo za to konzultovat s lékařem, zda je to normální.

Já po extrakci zubu dostala Aescin, ale vůbec nevím, jestli pomohl. Otok sice nebyl, to je pravda, ale jinak jsem myslela, že půjde hojení rychleji... asi jsem měla zkusit Wobenzym. O tom jsem slyšela, že při některých operacích ho doktoři i neradi vidí, protože urychluje hojení až příliš rychle. Ale konkrétní info nemám, je to opravdu jen z doslechu.

Od: kejki
Datum: 21.03.14 19:29

Mně Aescin od otoků pomohl, bylo to kvůli dutinám a příznivě ovlivňuje žíly.

Od: ajaaapala*
Datum: 21.03.14 19:53

Nejúčiněji a nejlevněji tě vyjde Heřmánkové sádlo.V lékárně by si ho měla najít do 100Kč

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.