Mají chlapi rádi hysterky?

Od: Datum: 20.03.14 18:51 odpovědí: 6 změna: 23.03.14 15:35

Ahoj. Prý platí názor, že u člověka-chlapa, který je vám fuk, se jen tak nerozčílíte. Já si myslím, že někdy stačí dost málo, aby se takové rádoby milé hašteření, zvrhlo v patologické hysterčení, které nakonec dělá chlapovi peklo. Ale, zase může být pravda, že my chlapi, někdy taky dokážeme pěkně namíchnout. Ale, kde jsou nějaké hranice?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.03.14 18:56
avatar

Hysterku ani za nic.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: erikretr*
Datum: 20.03.14 18:59

to nemá rád žádný chlap trapas trapas histeky né!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.03.14 19:01
avatar

Od hysterek jsem se vždycky snažil držet co nejdál. Bohužel, v pracovním procesu to často bývá velmi obtížné. Nejhorší zřejmě je mít něco takového za šéfovou ! To se mi naštěstí nepřihodilo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: xixi*
Datum: 20.03.14 20:14

Hysterku nebrat!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.03.14 11:49
avatar

Pravdou je to, že k cizímu by si nikdy nikdo nedovolil tolik, co k milované osobě. Ať už je to v dobrém nebo ve zlém. Ale také je pravda, že cizí nás takhle moc nevytočí, jako milovaný protějšek. Záměrně neupřesňuji pohlaví, protože obě pohlaví se chovají hystericky, surově. Je potřeba rozlišit, kdy emoce přejdou do nezvladatelné pozice, kterou hysterie je nebo jako projev bezmoci. V tomto případě se k hysterii může přidat panika z úzkosti. Výsledek pak může vypadat jako mozková příhoda. ;) Takže rozlišujte, jestli se jedná o "štěkání" nebo o opravdovou hysterii. Až to dokážete, tak od hysterky utíkejte velice rychle a štěknu přesvědčíte, že nemusí vřískat, jde to i jinak. Několikrát v životě jsem poprosila, ať se ke mně chová jako k cizímu. K cizímu by si nedovoli ani polovinu, jako "ve jménu lásky". ;) A pak platí: Nedráždi hada bosou nohou! (pokus o humor)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.03.14 15:35
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.