Vysoký tep

Od: Datum: 19.03.14 15:49 odpovědí: 4 změna: 19.03.14 16:25

Dobrý den. Je mi 59let jsem muž. Ted jak píši mám tep 110 za minutu. Teploměr nemám že bych se změřil. Byl jsem ted měsíc doma bez práce. Zítra mám nastoupit do práce jako svářeč. Poradte mi jak si pomoci? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.03.14 16:08
avatar

Najděte si nějakou klidnou, přemýšlivou činnost. Třeba křížovky na pc. V Ostravě prší, ale jestli u vás ne, běžte ven. Nemyslete na zítřek, nepozorujte se. Něčím klidným se zabavte. Soustřeďte se na něco jiného, než jste vy. ;) Zítra to bude fajn. Poznáte nové lidi, novou práci, budete mít výplatu a bude to fajn! Zbavte se úzkosti, paniky z nového, neznámého. ;) Hodně štěstí!

Ohodnoceno: 1x
 
Od: cervenamrkev
Datum: 19.03.14 16:12

Jestli myslíte, že na Vás něco leze, tak si uvařte bylinkový čaj na uklidnění, nebo alespoň čaj s citronem. Spíše to budou jenom nervy. Nebo preventivně acylpyrin. Přichystejte si tašku do práce, věci co budete potřebovat, oblečení, peníze, doklady atd. Vykoupejte se a jděte si lehnout. Budete odpočatý a určitě se Vám všechno vyhne. Jo a jenom lehkou večeři. Ať se v práci zadaří.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 19.03.14 16:23
avatar

ZdravíčkoBuďte v klidu,vždyť přece nejde o život*hej*Co by za to dali ti,kteří jsou dlouhodobě bez práce*uf*Jde o to,udělat ten první krok,a než se rozkoukáte,tak bude končit směna.Za další,nikdo Vám nemůže zakázat z práce odejít,kdyby se Vám tam např.nelíbilo,nebo kdyby Vám bylo špatně.Nejdete do "jámy lvové."Hlavu vzhůru,chlape,vzmužte se!Momentálně teď si uvařte dobrý bylinkový čaj na uklidnění,např.třezalku,dobromysl nebo meduňku.A pak ještě zkuste tzv.hluboké dýchání,pěkně do břicha-nádech a výdech pomalu,pozor,nikoliv ústy,nýbrž nosem-funguje to ;)Hodně štěstí a vykročit pravou nohou ;)

doplněno 19.03.14 16:52:

Jo a projděte se,čerstvý vzduch dělá divy;)Máte prostě strach,ten lze odbourat...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.03.14 16:25

Z toho jak píšete se bohužel nedá udělat jakýkoliv závěr. Je třeba vědět zda se vám to stalo poprvé,léčíte-li se s něčím a užíváte-li nějaké léky, máte-li nadváhu,neléčíte-li se se štítnou žlázou atp. Může to být čistě psychická záležitost v souvislosti se zítřejším nástupem do práce.A proč vlastně vás napadlo počíttat si tep? Cíítil jste bušení srdce? Je pulz pravidelný nebo ne? Jak dlouho jste byl před tím v klidu? Neměl jste silnou kávu? (ikdyž ta sama o sobě takový tep neudělá) Měl někdo blízký v rodině nějaké srdeční oemocnění,případně infarkt, vysoký krevní tlak?Zatím to berte tak, že to není nic bezprostředně život ohrožujícího, zůstaňte v klidu, snažte se myslet na něco jiného měřte si tep 3x vždy alespoň po 5-ti minutách.Mohlo by to ovšem signalizovat i počátek vážnějšího onemocnění (pokud vyloučíte včechny uvedené příčiny) a pokud es pulz do rána nezklidní, případně by se přidružila dušnost, bušení srdce , bolesti za hrudní kostí (nebo i třeba v břiše či zádech) zavolejte si raději pohotovost.Pokud se nic takového nepřidá,ale tachykardie bude přetrvávat, navšivte obvodního lékaře zítra aby vám natočil EKG atd.Podle toho vám určitě poradí a pomůže

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.