Sex na koleji

Od: Datum: 04.05.14 20:07 odpovědí: 14 změna: 17.06.14 14:04

Dobrý večer mám fakt puberťáckou otázku, ale docela by mně na ní zajímala odpověď je pravda, že na kolejích jsou holky abych tak řekl povolnější k sexu? Jednou jsem četl nějakou diskuzi a tam několik holek psalo ,, Kluci ani nevíte jak mi na kolejích to chcem. atd

Tak mně zajímá jak to chodí? Kdo chce tak ať odpoví kdo nechce ať se mi vysměje

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.05.14 20:09

Určitě jsou to starší holky než na SŠ, takže i chuť bude větší. Navíc je kde a jsou mimo dozor rodičů.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.05.14 20:27

mozna jo mozna ne , je to individualni , nektere chcou , nektere ne , nektere maji sve kluky ... obecne bych nerekl , ze jsou vic povolnejsi

Od: nedokolejec
Datum: 04.05.14 23:52

Musis si uvedomit, ze:

1. Jsou to ty same holky, jako znas ted, jen jste se vsichni posunuli o rok vyse, na VS

2. jste mimo domov, mimo dozor, bydlite blizko sebe, mate vlastni misto a to dava vice moznosti se "seznamit"

3. kvuli vyssimu veku se prirozene presouvate s kategorie "jen spolu chodit" do "mit take fyzicky kontakt"

Toho sexu tak kvuli tem duvodum vyse bude na kolejich oproti stredni skole asi obecne vice, ale neni to tim, ze by tam byly nejake jine,vice povolnejsi holky. Jen se proste zmenily podminky. Rozhodne ale neocekavej zadnou Sodomu-Gomoru. Budes hodne zklaman. V mediich je to strasne nafouknute. Porad plati, ze jsou holky, co maji sve zasady a pak jsou holky, ktere je lehke nebo jsou rovnou kurvy. Na tom se nic prechodem na VS nemeni.

Datum: 04.05.14 23:57

To vypada, jako kdyby ti o ten sex fakt nejak moc slo...ze je to pro tebe nejak moc dulezity...:D

Datum: 05.05.14 07:48

Úplně normální. Ono to není větší povolností, ale spíš tím, že se holky dostanou z dosahu rodiny a cítí se konečně dospěle.

Co pamatuji, pak nové známosti se na VŠ tvořily velmi rychle a večer po státnicích to na kolejích vypadalo jako ve starém Římě.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.05.14 09:59

No, to asi jak kde... *smich*

Datum: 26.05.14 13:31

Kurnik to bych se mohl přihlásit na vš :D

Od: petr02
Datum: 05.05.14 08:17

Myslím si, že to je dost individuální, hodně holek nejde na koleje, aby tam měli sex s kdejakým nýmandem. Taky počítej s tím, že většina tam bude zadaná. Určité procento ale ne a tam je samozřejmě nějaká šance, tam to můžeš zkusit a možná uspěješ. Ale rozhodně si nemyslím, že by dvacítky na koleji byly o něco více povolnější než dvacítky někde na diskotékách, apod.

Od: ivik®
Datum: 05.05.14 08:46

Rasději se věnuj studiu

Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.05.14 10:13

Obecne to tak neni. Urcite je tam ale vic holek na jednom miste, takze je vetsi moznost, ze na takovou narazis. Dale je tam vic moznosti se seznamit na ruznych pokojovych party a je moznost mak se potom uklidit. Takze se muze zdat, ze tam hoky vic "davaji".

Od: milovnice
Datum: 26.05.14 13:24

Jsem žena a bydlím na koleji. Jak už se tu psalo, vysokoškolačky jsou určitě sexuálně aktivnější než středoškolačky, ale to prostě souvisí s věkem. Faktor "jsem pryč od rodičů" u mě žádný vliv neměl, která holka chce sex, ta si ho zařídí, rodiče - nerodiče. Rozhodně ale na kolejích nečekej kdoví co, nejsexuálnější věc, kterou jsem tady viděla bylo, když se pár držel za ruce :D Dokonce jsem ani neviděla, že by se tu někdy někdo s někým líbal ;)

ALE! Je tu jeden důležitý faktor, který tady zatím nikdo nezmínil a který myslím hraje velkou roli. A to to, že hodně holek na kolejích má kluky v rodném městě a moc často se třeba nevidí. Já svého kluka vidím tak jednou za měsíc :/ Takže si představ, byla jsem zvyklá mít sex skoro každý den, někdy pak i vícekrát denně, a najednou mám sex jednou za měsíc... Než jsem si zvykla, tak se mnou nadrženost fakt strašlivě cloumala! Jednou jsem se málem neudržela a vrhla se na naprosto cizího kluka ve výtahu, ani mě nijak zvlášť nepřitahoval, ale když jsem prostě tak blízko sebe cítila chlapa, tak se mi "zatmělo" před očima :DDD Vždycky jsem takové situace zvládla, ale takových sexuálně frustrovaných holek je určitě na kolejích více a ne všechny mají třeba tak pevnou vůli ;) Takže odtud mohou všechny ty pověsti o sexování na kolejích také pocházet.

Datum: 26.05.14 14:03

Velká koncentrace lidí obou pohlaví na jednom místě, spousta příležitostí, bydlové přes víkend jedou domů, jeden/jedna ale zůstává, tak co teď s prázdým víkendem? :) V týdnu nějaké akce, chodbovice, kluby, návrat v rozličné noční hodiny, doprovod opačného pohlaví, ještě jednu skleničku na pokoji.. (Slýchával jsem i takové, že je běžné si někoho přivést a v půlce noci začít souložit, když ostatní v pokoji spí dva metry od nich.. třeba to tak někomu je po chuti, kdo ví.) Kolikrát vás ráno vzbudí zvuky od sousedů shora dřív, než budík. A bydlení na privátech na tom je podobně :)

Asi bych to shrnul tak, že pro každý pár to je podobné, ať už bydlí doma u rodičů, sami ve svém bytě nebo na koleji. Na kolejích je akorát víc lidí, víc příležitostí a možná (možná) víc náhodných, jednorázových akcí.

Datum: 26.05.14 14:10

Když člověk bydlí pod dohledem rodičů/na internátu, tak moc příležitostí opít se a dorazit s kamarády namol domů není. K tomu kolej přímo vybízí, myslím si, že alkohol a absence dohledu udělá své. Ale taktéž bych neřekla, že by na koleji byly jiné typy holek.

Od: honzaz
Datum: 17.06.14 14:04

Jarek Nohavica o tom jasně zpívá "Dej mi můj sprej ..."

Ale vážně, je to smutná pravda. Dokonce se tvrdí, že až každá čtvrtá s tím přivydělává, hnus. O alkoholových akcích na koleji ani nemluvím.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.