Artróza a léčba krevní plazmou

Od: Datum: 17.03.14 15:44 odpovědí: 4 změna: 18.03.14 08:02

Dobrý den. Prosím Vás není tu někdo, kdo má zkušenost, ať osobní nebo z doslechu, s léčbou krevní plazmou? Moje maminka dostala na artrózu kolene nabídku této léčby. Internet sice nabízí spoustu klinik a ordinací, kde, jak a za kolik, ale není tu moc diskutujích. Zajímalo by mě, jak se mají ti, co si tím prošli a co všechno podstoupili. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.03.14 17:12
avatar

Z doslechu a z vyprávění pacientů ve všech špitálech a lázních, kde jsem absolvovala vyšetření, operaci, rehabilitace, jsem se nestačila divit, co všechno lidé absolvovali za fakt šílené peníze jen proto, že se báli jít na operaci a svůj nefunkční a bolestivý kloub vyměnit za slitinový. A pak, když jsem potkala tytéž lidi, kteří bez bolestí a bez holí si vykračovali s fungl novým kolenem. Pohybuji se mezi lidmi s mnoha křížky na zádech a je jich velmi málo, kdo nemají nějaký náhradní díl. ;) Boleti, čas, peníze, za zlaté injekce, krevní plazmu a ani se mi nechce vzpomínat, co všechno lidé prodělali a bezvýsledně! Jedině výměna kloubu je řešením.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cobrak*
Datum: 17.03.14 22:27

Dobrý den. Nikdy jsem o tom neslyšel, tak to asi není nic, co by mělo pomoci. A hlavně, princip léčby kloubů krevní plazmou mi úplně uniká...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lilys
Datum: 18.03.14 07:43

Dobrý den. Já o té léčbě slyšela, aniž bych tu informaci vyhledávala, ze zpráv a z tisku. Je to novinka roku 2011. Její léčebné účinky popisuje mnoho článků na internetu. Mě hlavně tady, na tomto webu, zajímalo jestli má někdo zkušenost s touto léčbou. Diskuze na netu nejsou, přikládám to tomu, že se to týká hlavně starších osob, které moc počítači neholdují. Hledám informace od těch, co to podstoupili, ne od těch, co to aplikují. Ti to doporučí vždy, protože si to pacient platí sám v nemalých částkách (1 aplikace do 1 kolene = 4000,- Kč).

Datum: 18.03.14 08:02
avatar

Psali někde, kolik těch aplikací do jednoho kolena musí být, aby to k něčemu bylo? Aby koleno bylo funkční a nebolelo? Určitě jedna ne! A také na jak dlouho to je, než se bude muset aplikovat několikrát 4.000 opět. *plac* Vaše maminka ať se objedná na výměnu kolenního kloubu. To je jediná cesta! Ať nedovolí doktorovi, aby z ní táhal peníze!

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.