Oslabené a vypadané vlasy

Od: Datum: 17.03.14 01:40 odpovědí: 3 změna: 26.03.14 12:50
Dobrý den. Mám poměrně dost prořídlé vlasy, z původního objemu mám minimálně třetinu pryč, možná spíš polovinu. Vlasy mám i hodně oslabené, jsou velice jemné, suché, nedají se tvarovat a často elektrizují. Zřejmě jsem si toto všechno způsobila dlouhodobějším stresem cca před rokem, kdy jsem i zhubla nemalou část své váhy. Již delší dobu jsem, co se týče stresu, téměř v úplné pohodě, ale nepozoruji, že by na místě vypadaných vlasů rostly nové. Dá se s tím něco dělat? Napadlo mě, že by to možná z části mohlo byt způsobeno i antikoncepcí, bohužel si nevybavuji, jestli jsem pozorovala nějakou změnu na vlasech, když jsem ji začala brát. Beru Dienille. Před první antikoncepcí jsem měla vlasy sice jemné, ale méně než teď a více se mi mastily, byly však zdravější. Jinak ostatní vlasy mi rostou normálně, dokonce docela rychle. Co mám dělat, aby mi opět začaly růst nové vlasy? Děkuji
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 17.03.14 10:27

Toto je přesně Váš případ http://www.kondice.cz/2012/09…sy-padaji-po-prozitem-stresu/ Vlasy vypadávají jednoznačně pod vlivem velikého stresu.Musíte začít užívat co nejvíce železa,zinku a vitamínu B.Nebuďte udivena,je to běh na delší trať,tělo je oslabené a musí se obnovit zpět všechny důležité somatické funkce.Zdravím ;)

doplněno 26.03.14 14:22:

Koukám na to jako blázen:-DCena tedy je poměrně vysoká... http://www.bohatevlasy.cz/tag/nanovlakna

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.03.14 12:35

Matka mé přítelkyně s tím taky měla problém a vím, že používala jakýsi sprej s nanovláknem, aby řídké vlasy zahustila. Normálně tady o tom nicmoc nevím, ale pak jsem to kupoval k vánocům i své máti :). Měla pocit, že to musí mít taky :)

Ohodnoceno: 1x

Od: marieblahovka*
Datum: 26.03.14 12:50

No to mě pobavilo! Ale Vy jste muž - co je to to nanovlákno, vysvětlíte mi to? Taky mám ve svém okolí několik žen, které trpí na řídké vlasy. To je něco speciálního?

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.