Láska, sex a trápení

Od: Datum: 16.03.14 18:46 odpovědí: 5 změna: 16.03.14 22:10

Ahoj všem, mám problém a vůbec nevím co s ním. Je mi 21 let a s přítele spolu chodíme přes 3 roky. Vím, že on je opravdu dokonalý můž, miluje mě, nelže mi, není mi nevěrný a snaží se mi vždycky vyjít vstříct. Vím, že by mi ho kterákoli mohla závidět. Jenže, já poslední dobou s ním nechci mít vůbec sex, ani mazlení, prostě nic. Nějak mě přestal přitahovat. Trvá to už celkem delší dobu, ale já opravdu nevím co s tím, protože na jednu stranu o takového partnera nechci přijít. Ještě k tomu jsem se nedávno potkala se starým známým, který ale pracuje v cizině, takže se nevídáme, ale hrozně moc se přitahujeme, já mám teď v hlavě jenom jeho, zdá se mi něm, píšeme si...Jeden den si říkám, že bych ho ani nechtěla, že chci mít za partnera toho svého, druhý den si zase říkám opak. Teď jsme s mým přítelem už týden bez sebe (jinak spolu bydlíme) a mě se po něm ani moc nestýká, občas v noci, když usínám sama, ale to je vše. Pak když se vidíme, tak mi zase akorát leze na nervy, ani nevím čím a prostě vůbec nevím, co mám dělat, co to všechno znamená. Je to můj první vztah a první osoba co jsem kdy milovala. Díky za rady a názory...už jsem opravdu v nesnázích.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.03.14 19:07
avatar
Co máte dělat?
Inu..udělat si pořádek ve vlastní hlavě.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.03.14 19:22

To je obvyklý vývoj vztahů a takových ještě přijde. Pořád ale lepší,když to přijde teď a ne až po uzavření manželství,kdy rozvod je důsledkem takového ochlazení vztahů.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.03.14 20:06
avatar

Holt si klasicky musíš vybrat, zda je lepší nezávazný vášnivý sex, ze kterého netušíš, co bude, anebo pevný vztah s jistotami a vyhlídkami. Ve vých letech můžeš být ještě nevybouřená, tě zkusit něco nového a užít si, dokud to jde.

Časem každá vášeň ochladne, takže za rok můžeš být s tím kamarádem v úplně stejném bodě, jak jsi nyní s přítelem.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.03.14 21:28
avatar

Ahoj. Pokud Vám leze partner na nervy již po třech letech, přestal Vás jako muž přitahovat a naopak Vás začal přitahovat někdo jiný, jak to bude za rok, či pět let? Možná je to tím, že jste spolu začali společně žít brzy a přestali jste si být vzácní. Popřemýšlejte, zda opravdu chcete v takovém vztahu, který Vás nenaplňuje po všech stránkách, dál setrvat. V každém případě byste měla být upřímná nejen k sobě, ale také k partnerovi a říci mu na rovinu, jak se věci u Vás mají. Abyste třeba neubližovala hlavně jemu..Pokud se vytratí ze vztahu vzájemná přitažlivost, rozchází se často z tohoto důvodu i páry, které jsou spolu daleko delší dobu, než vy dva...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.03.14 22:10

Ahoj. U takovýhle dotazů, si nějak nemůžu pomoct a myslím si, že si tazatelka ani moc nezaslouží, tak dobrých rad, od mých skvělých kolegů.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.