Léčba MMS

Od: Datum: 13.03.14 20:18 odpovědí: 8 změna: 14.03.14 22:02

Máte někdo osobní zkušenost s léčbou MMS . Našel jsem tyto stránky http://www.emms.cz/priprava-mms


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.03.14 20:39
avatar

Já jo. Co byste potřeboval?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.03.14 20:47

Cokoli , dobré i špatné zkušenosti . Na co Vám pomohla , jak se aplikuje atd. Mam časté problémy s průdušky a tinitus . Hledám co pomůže . Díky

Datum: 13.03.14 22:29
avatar

Nedoporučuji toto silné oxidační činidlo používat. Možná jste slyšel, že by člověk měl přijímat hodně antioxidantů, protože jsou zdravé. Chlordioxid je pravý opak, stejně jako třeba velmi nebezpečný přízemní ozon. Není to žádný inteligentní lék jak je prezentován, který ničí jen patogeny. Prostě kam dopadne, tam zničí nebo poškodí živou tkáň. To je důvod, proč se třeba hladina přízemního ozonu sleduje - tato silná oxidační činidla nevratně poškozují buňky a mohou být příčinou rakoviny - poškozené buňky mohou zmutovat. Při dýchání přízemního ozonu se nevratně snižuje kapacita plic - poškození plicních sklípků je nevratné. Tento preparát bude fungovat podobně.

Doporučuji přestat zjednodušovat problémy do stylu "mám astma -> budu jíst nějaký lék na astma". To je zcela chybné řešení důsledku. Dlouhodobým řešením každého zdravotního problému je odstranění jeho příčiny. Ano, uznávám, je to složitější, ale ne nemožné. Také jsem měl astma, bral jsem na to tzv. "léky", které byly k ničemu - po jejich vysazení jsem se málem udusil, což mě donutilo myslet. Teď neberu nic a jsem naprosto v pohodě. Stačilo jen trochu změnit stravovací návyky, tak jednoduché to bylo.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 14.03.14 07:04

megacruiser - vyzkoušel jste osobně MMS? Zajímají mne přímé zkušenosti uživatelů MMS . Každopádně díky za názor a jsem rád že Vám změna stravovacích návyků vyléčila astma . To mě také zajímá . Jaké stravovací návyky jste měl před vyléčením a jak se stravujete nyní . Rád se budu inspirovat .

Od: jack®
Datum: 13.03.14 23:24

No taka na tohle musím tedy reagovat. Nevím jestli jste MMS zkoušel ale já ho na sobě vyzkoušel. Šlo o silné akné ve stádiu ambulatních zákroků, odoperování jedné lymfatické cesty, braní tuny mastí, antibiotik až sem si řekl dost a tuto věc zakoupil. V ten den kdy mě to pošta dovezla jsem si přečetl i knížku o co go jak to používat atd. Měl jsem ještě čerstvou jizvu z hlubokého ložiska pod uchem v úrovni krku udělal slabý roztok a po dvou hodínách šplíchal a šplíchal než jsem toho v 10 večer nechal. Svědilo to jak čert, snažil jsem se neškrábat, byla to ale vždycky chvilka. Ráno jsem se probral a polštář celý od krve a hnisu. Letěl jsem do koupelny (ještě že byla sobota, ten den bych do školy nešel) a koukl do zrcadla. Hluboké ložiska se pomalu dostávala na povrch a zmizel takový ten červený nádech obličeje. Rodiče se zděsili jak jsem to vypadal, já však takto vytrval až do pondělí a MMS jsem i pil. Jenom dvě aktivované kapky. Tehdy v pondělí jsem zažil u kožařky šok. Prý se razantě zánět stáhl, nebylo nutné už cokoliv řezat, odběry krve sice horší (MMS vyplavilo do krve a těla bordel).

Dnes asi po půl roce mě tuto hrůzu už připomínají jen hluboké jizvy a celkově zhojený obličej a krk. MMS jsem i inhaloval- razatní zlepšení astmatu. Občas si sice vřídek udělá ale to už MMS neřeším. Tož asi tak. Kdyby bylo potřeba něco zjistit doporučuji tuto stránku upramene.cz

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 14.03.14 12:56
avatar

Já to užíval na kde co a koupal se v tom a v podstatě na co jsem se zaměřil, na to mi to pomohlo. Jen vědět jak je ale někdy umění. Nejlépe to asi zabírá na ty záněty a nachlazení. Mám to v ledničce kdyby bylo nejhůř. Vím že kámoši s tím v rodině léčí snad vše až po rakovinu a velmi často to pomáhá. Samozřejmně ne na vše. Zlomenou ruku to nezhojí, ale urychlí její hojení.

Prostě není to lék. Je to zvyšovač imunity. Odbourá bloky v těle, které brání tělu se samo vyléčit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.03.14 20:16

Na internetu se dá dělat reklama naprosto na cokoliv. A jestli to funguje si musí zjistit každý člověk sám na sobě - to je ten lepší případ. Horší by bylo, kdyby to někdo propagoval a přitom to zkoušel na ostatních (dětech, sourozencích, členech rodiny, ...). Proto takovéto internetové reklamě z principu nevěřím.

Mne zaráží to, že firma která to prodává žádné léčivé vlastnosti nezmiňuje a v popisu látky jsou různé využití nijak nesouvisející s léčením nemocí.

Dále je úžasné, že si tuto "léčivou látku" musíte sami namíchat. To zbavuje odpovědnosti všechny kromě vás. Takže pokud tato směs nebude fungovat, tak špatně mícháte, špatně užíváte, prostě všechno děláte špatně. Pokud ta směs bude fungovat, pak se k tomu úspěchu rádi přihlásí všichni.

Já nic takovýho úžívat dobrovolně nebudu, protože imunitu si zlepšuji sportem a pohybem, spánkem a zábavou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.03.14 22:02

Colombo ... nějak neumím rozpoznat zdali to je odpověď na moji otázku či jen oznámení o tom, že jste to nezkusil ale nějak víte , že to nepomáhá. Zajímají mě zkušenosti obyčejných lidí kteří to opravdu vyzkoušeli .

Co se týče té odpovědnosti , ano s tím se přeci počítá . Třeba jednou bude-li něco podobného uznané oficiálně a namíchané od výrobce , tak už to bude na recept a asi to pěkně provětrá šrajtofli . Ale i kdyby léčba fungovala tak si myslím ,že by nebyl zájem o výrobu tohoto léku . Co by pak dělali farmaceutické giganty s těmi miliony tun "léků" kterých už by nebylo potřeba. Jak to dopadlo s vynálezy motorů které mají spotřebu paliva o 70% nižší než dnešní úsporné motory nebo vynálezy nových paliv pro motory . Všechno hned zkoupili naftařští magnáti nebo vynález zmizel i s autorem .

Jestliže něco pomáhá tak se o tom musí diskutovat a dokázat že to pomáhá a né to hned odsoudit . Co když to fakt funguje?

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.