Může mi půjčit seznam tanečnic z tanečních?

Od: Datum: 12.03.14 19:35 odpovědí: 14 změna: 16.03.14 21:46

Zdravim. Uz jsem to psal jinde, ale toto je pravdepodobne lepsi stranka :) Budeme mit posledni hodinu na tanecnich a ja stale nedokazu zapomenout na jednu divku, u niz znam pouze krestni jmeno. Vim, ze mi mozna reknete, at na ni zapomenu, ze budou dalsi, ale s vetsinou holek si nemam co rict. Ona byla chytra, hezka (dokonce dela prilezitostne modelku) a hlavne jsem si s ni rozumel. Jedna z milionu. Asi ctyrikrat me ona sama pozvala k tanci, takze sanci jsem u ni mel velikou. Bohuzel jsem to zkazil tim, ze jsem neprojevil o ni vetsi iniciativu, nezeptal se na facebook a nikam ji nepozval. Na tanecnich se neukazala vic jak mesic.
Vim, ze by se to dalo povazovat za naznak odmitnuti, ale ja na ni nedokazu prestat myslet a mam z toho uz hodne dlouho spatnou naladu. Jsem si jisty, ze to dokazu vyresit pouze tim, ze ji nejak zkontaktuji a i kdyby rekla NE, tak depka z toho, ze jsem to nezkusil, prestane. Bohuzel na ni nemam kontakt. Myslite, ze bych mohl zajit po tanecnich za lektorem, ktery ma seznam tanecnic? Vypsal bych si pouze divky se stejnym krestnim jmenem a nasel tu pravou na FB. Z tanecnich znam celkem tri divky se stejnym krestnim jmenem, tak to by mi trochu usnadnilo "praci".

Hlavne se chci zeptat, jestli mi to ten lektor muze vubec ukazat? Neporusoval by tim zakon nebo nejake stanovy? Každopádně na co se chci zeptat - může mi ten lektor na tu minutu dvě ukázat ten seznam? Neporušil by tím nějaké stanovy nebo zákon?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.03.14 19:40
avatar

Neřeš nějaké stanovy nebo zákon. Tohle bude záležet jenom na něm, na jeho povaze a na tom, jak přesvědčivě na něj ty zapůsobíš.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.03.14 20:02
avatar

Lektor ti seznam ukázat nesmí a pokud to udělá, může z toho mít problémy (oslovené dívky si na něj mohou stěžovat). Přestože se do tanečních chodí ve volném čase, jsou podmínky ochrany osobních údajů podobné jako ve škole.

Spíše tanečnímu mistrovi dej kontakt na sebe, aby jej případně mohl dívce předat nebo zaslat.

Nebo se zkus zeptat některé její kamarádky na její FB. Pokud to nevyjde, budeš vědět, žes to aspoň zkusil.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: n00name
Datum: 12.03.14 20:11

Problém je ten, že já její jméno neznám a aby on jí mohl předat ten kontakt, musí vědět, které té dívce ho má předat. Navíc ona tam měla jenom jednu kamarádku a na tu FB také nemám.

 
Datum: 12.03.14 20:23
avatar

A co se toho lektora prostě zeptat? On by vás všechny měl trochu znát, ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: n000name
Datum: 12.03.14 20:31

Zeptám se ho určitě, důvod proč se ptám je ten, že chci vědět váš názor a jakou mám šanci že mi to řekne, abych si popřípadě dodal odvahu...

 
Datum: 12.03.14 20:46
avatar

Záleží na tom, jakou má povahu a jak mu to podáš... Osobně si myslím, že pokud mu to dobře vysvětlíš, tak šanci máš.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.03.14 21:12
avatar

Vážně chceš lektorovi způsobit problémy? Předá-li ti seznam (doufám, že jej nebude mít u sebe), poruší platné předpisy (bez souhlasu osob v seznamu nesmí nikomu žádný kontakt předat). Musíš to udělat obráceně - kontakt na sebe dát někomu, kdo jej může předat zmíněné dívce.

Má-li zmíněná dívka v kurzu kamarádku, dej kontakty na sebe (telefon, e-mail, Facebook) jí. Dívka se pak rozhodne, zda se ozve (dej jí prostor a možnost volby, nevnucuj se jí).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: n0oname
Datum: 13.03.14 06:49

Ta dívka měla v kurzu jednu kamarádku, která tam přestala chodit ještě před ní. V tom kurzu je jinak cca 120 dívek. Pokud mi dá lektor ten seznam, nemám důvod té dívce říkat, že jsem ji našel na FB díky tomu seznamu. Řeknu jí, že jsem ji prostě našel na Facebooku - což je vlastně pravda.

 
Datum: 13.03.14 16:08
avatar

Pořád nechápete, že Vám taneční škola (tedy lektor) ten seznam poskytnout nesmí. Vážně byste mu chtěl působit problémy?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.03.14 17:16
avatar

Ty jsi mě asi nepochopil. Já myslel zeptat se přímo na jméno té dívky. I když je jich tam dost, mohl by si ji pamatovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lego®
Datum: 14.03.14 09:05
avatar

Vykasli se na seznam od lektora. Poptej se vsech holek a urcite ji nektera bude aspon trochu znat. No a pak ji predaj na tebe kontakt.
Sakra driv nebyl poradne tlf., paeger, sms, net a taky jsme se dokazali sehnat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nooname
Datum: 16.03.14 20:37

Tak jsem jistil její jméno od její kamarádky, ale nastala menší komplikace...

Na Facebooku nemůžu najít ani ji a ani tu její kamarádku, navíc ani ta kamarádka nemůže na FB najít mě.

Prostě když zadám jejich jména tak se mi nezobrrazí (zkoušel jsem dávat další uživatele)...

 
Datum: 16.03.14 21:44
avatar

A na Google?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: noooname
Datum: 16.03.14 21:46

Na googlu jsem jednu našel ale ne její facebook. Tu druhou jsem nenašel vůbec...

 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.