Zablokování BÚ

Od: Datum: 07.04.14 12:55 odpovědí: 1 změna: 07.04.14 13:06
avatar

Dobrý den,

mám dotaz ohledně zablokování bankovního účtu, ze kterého se mi každý měsíc trvalým příkazem strhávaly peníze na spoření a nějaké pojištění.

Trvalý příkaz jsem si ale nechala zrušit, jenže mi teď banka zablokovala účet a strhla si peníze za to spoření a pojíštění, jelikož mi paní u přepážky trvalý příkaz nezrušila, tím pádem budu platit ještě za odblokování a jsem bez peněz.

Co mohu v tomto případě dělat? Zaslat stížnost bance, že pochybila a nezrušila trvalý příkaz, aby mi účet odblokovali a byla jsem osvobozena alespoň od penále za odblokování?

Děkuji předem za rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.04.14 13:06

Vzít si veškeré doklady a jednat a jednata jednat.Ale ne s někým u přepážky,ale minimálně na reklamačním oddělení či s vedoucím nějaké sekce. Ti by měli věc přešetřit a pokud jste Vy vše dodržela - jimi stanovený postup a termíny,měla by banka reagovat ve Váš prospěch.Pokud ne a máte jistotu svého nesprávného postupu,zkuste finančního arbitra ČR "arbitr @finarbitr.cz ,nebo telefon 257 042 094.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.