První pusa

Od: Datum: 12.03.14 01:05 odpovědí: 5 změna: 12.03.14 13:03
Dobrý den... Je mi 14 a nikdy jsem neměla pravého kluka. Jo, možná něco typu "budeš se mnou chodit? Jo" a tím to skončilo. Nedávno mě oslovil kluk, který se mi už nějakou dobu líbí a já souhlasila, že s ním budu chodit... Někdy příští týden máme mít první rande, ale já se nikdy s nikým nelíbala. On už několik holek měl, takže ví jak na to, ale já o tom nemám ani ponětí. Navíc je o velký kus větší, takže se bude muset skrčit aby mi dal pusu, nebo budu muset vyskočit? :D přiznávám, že mám dost hloupé starosti... Předem všem děkuji za odpověď ;)
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 12.03.14 01:10

"Hloupé" starosti to jsou možná pro člověka, který již zapomněl na své první lásky... ;)

Neboj se, určitě si nebudeš muset skákat pro polibek, to možná jen v situaci, kdy by Tě chtěl trošku poškádlit !
Určitě kvůli puse rád skloní hlavu a bude to tak akorát, jestli už je v líbání trošku zkušený, určitě Tě navede a hravě si s tím poradíte. Neboj se toho, nech tomu volný průběh, hlavně se k ničemu sama nenuť ani se nutit nenech. Pak to bude fajn !

Jen pozor na další průběh vztahu, jsi ještě "pod zákonem", tak ať si nezpůsobíte nějaký problém, buď opatrná...

Ohodnoceno: 3x

Od: mrshoranson*
Datum: 12.03.14 01:25
Mockrát děkuji :) dál bych to zajít nenechala.. ;)
Od: vlasatec*
Datum: 12.03.14 08:30
Ničeho se bát nemusíš. Nech tomu úplně volný průběh. Jen prosím dělej jen co chceš dělat. Pořádně si to užij. Ta první když je z lásky tak je stejně nejkrásnější...
Ohodnoceno: 3x

Datum: 12.03.14 12:35

když už tedy cítíš potřebu líbat se hned na prvním životním rande, pak ho nech, ať ti tu tvoji první pusu dá on.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.03.14 13:03

Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko?

Bude to Tvá první schůzka, tak hned nemusíš uvažovat o puse. Ti mladí se často scházejí proto, že je jim spolu dobře, prima si popovídají. Ta pusa u toho zpočátku nemusí být. Jen jdou, třeba se vedou za ruce, smějí se...

Pokud bude tak nedočkavý a bude Ti chtít dát pusu hned na 1. schůzce a Ty s tím budeš souhlasit, natoč k němu obličej a pak už nech konat jeho. Žádný učený z nebe nespadl, a když je zkušenější, než Ty, poradí si určitě sám. Jaga.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.