Mámy přítel

Od: Datum: 12.03.14 00:01 odpovědí: 9 změna: 12.03.14 12:43

Zdravím všechny. Mám docela dost (pro mě) vážný problém který mě doopravdy štve a nedá mi spát.Mé přítelkyně mámy přítel je to naprostej s dovolením ožrala , blbl a nevděčník .Moje přítelkyně doma maká jak šroub (myje nádobí , drhne koberce, Vysáva , no prostě úplně všechny domácí práce ) a jemu to frut nestačí a furt má nějakej problém jednou zapomněla umýt jeden talíř a měla zaracha na týden tak co to je? Kdyby aspoň on něco dělal ale ne sedí na gauči moje přítelkyně ho akorát obskakuje nosí jídlo uklízí za něj atd... A on má ještě problém že si schovává nějaký zprávy co jsem jí napsal na papír a že je to bordel atd... Dost mě to štve -_- Když jsem s ním zkoušel mluvit že by mohl být trošku hodnější (a to jsem na něj mluvil pomalu a přátelksým hlasem) že Moje přítelkyně tam dělá všechno a takhle tak mi na to hnusnym hlasem odpověděl že mě Nakope do prdele a že mi zláme všechny nohy a ať mu do toho nekecám.Nebo si se svojí holkou volám a on přijde vezme jí to a vypne hovor a já na tom prodělám asi 12 korun. A kdyby to bylo jenom jednou tak bych moc neřikal ale ono se to děje denně -_- Denně na ní nadává (možná že jí i občas nějakou tu fakcu vrazí) naprosto bezdůvodně.Mý přítelkyně máma se sním sice už rozešla ale on si před ní hraje na strašnýho andílka jak jednou za 8 měsícu umyl nádobí uklidil atd... takže ho prej tak nechává a argumentuje to tim že prej ho nechce vyhodit na ulici a že až dostane prachy na nějakou garsonku tak odejde. Asi nemusím říka že mě to doopravdy štve Na mě je hnusnej na mojí holku i dokonce na psa co maj příjde domů a začne do něj kopat jak do míče. Vůbec nevím co s tím mám dělat poněvadž mi je 16 let. Ale zastávám názor že když budu jenom sedět na zadku a stěžovat si tak se nic nezmění.Takže se vás ptám nevíte co s takovým problémovým člověkem dělat? A prosímvás odpovědi jako že já s tím nic neudělám si s prominutím nechte tím mi moc nepomůžete.Předem díky všem co mi poradí


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 12.03.14 00:10
avatar

A kolik je komu let? Věk zúčastněných osob je trošku důležitý pro rozumné posouzení situace...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: akamai*
Datum: 12.03.14 00:11

Mé přítelkyni je 15
Její mámě : 34
Její mámy přitele: 45

Datum: 12.03.14 00:11
avatar

Jedině udělat (tajný) video záznam a ten poskytnou úřadům. Taky bych zavolal při konfliktu policii, aby násilníka na X dnů vyhodila z domu a tím by se měl vyřešit 1 věc a to asi nelegální pobyt v cizím domě a pak řešit ostatní věci. Jestli to není tedy jeho dům, tak na něj udělat lest, aby třeba na hodinu odešel z domu a během té doby vyměnit zámky a čekat na příchod s mobilem na policii a případně zapojit ochotné sousedy

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 12.03.14 01:32
avatar

Pokud je to ožrala, napadá mě jedno "konečné" řešení s využitím produktů likérky Drak - to byl vtip samozřejmě :)

Opravdu asi jediným řešením je vše zaznamenávat - zcela nenápadně. Diktafon se vzhledem USB klíče, mikrokamera, to jsou dnes věci za pár korun. Jestli se podaří zaznamenat, jak kope do psa, má problém - to je dnes trestný čin. Prostě toho co nejvíc nenápadně zaznamenat a potom se obrátit na policii - podat trestní oznámení. Bez důkazů je to zbytečné, bude to tvrzení proti tvrzení.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.03.14 07:10
avatar

Já si myslím, že ať uděláte cokoliv, dokud ho vaše skorotchýně nevyhodí z baráku, tak nevyřešíte nic. Je s podivem, že toto paní trpí, že to nevyřeší, nevyhodí ho. Raději nechá hajzla ubližovat celé rodině. Nepochopitelné! ;) Kde je vůle, je i cesta.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 12.03.14 07:24
avatar

Tohle nevyřešíte Vy, ale pouze ta matka. Má asi velice nízké sebevědomí, když jí nevadí ochlasta a hrubián. Kdyby si sama sebe více považovala, už s ním dávno není. Takže si myslí, že na lepšího nemá a nebo druhá možnost: je taková přízemní jako on. Pak si mohou i rozumět a ona je šťastná, když jí občas on pořádně proklepne. Do toho my nevidíme. Ale Vy to nepředěláte, musel by vyjít impuls od té matky, která už nechce být dál pokořována. Zvládne to? Mohlo by jí pomoci, když vidí, jak neurvale se partner chová k její dceři. Každé mámě jde snad o klid jejího dítěte.

Lidé se ale dokáží bránit, když chtějí. Mně je daleko víc líto toho psa. Ten se před kopanci bránit nemůže. Ta matka, kdyby byla co k čemu, chytla by ho za zadnici a vyhodila ho ven. To je na tom opravdu tak špatně, že by si nedovedla najít normálního partnera? Anebo někdy možná je lepší být sama, než s ožralou. Něco o tom vím.

Ale tvrdím jen jedno: Vy sám to nepředěláte. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 12.03.14 12:22

Každé mámě nejde jen o klid dítěte, ale i o klid svůj klid. A pokud udělá radost svému příteli tím, že nechá svou dceru a psa týrat a má ho ráda, tak to udělá. Z lásky k němu a kvůli svému klidu to udělá. Jsou takové matky pro které je na prvním místě partner a pak až dítě. Moje matka byla zrovna taková. Hlavně aby byl v rodině klid. Hlavně aby se vlk nažral a vybil se a pak byl klid. Jemu se to líbí a je spokojenej, když druhým ubližuje a ona je ráda, že on je rád. Ze začátku třeba dítě a psa brání, ale později to vzdá. Nemá energii na to pořád někoho bránit. Taky chce mít klid.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ifkali*
Datum: 12.03.14 10:16

Zdravím,

přikláním se k názoru, že toto nevyřešíte přímo vy, bohužel. Záleží na ty mámě, jak se k tomu postaví, že přítel se tak chová. Takže promluvit více přímo s ní. Dále bych poradila studium jinde a intr. Takhle to vyřešil i můj manžel. Doma se cítil nic moc. Dokonce mu tatík dal utratit fenku i se štěnátkama. A to mu fenku nejdřív dovolil, barák, dvůr a jednou o víkendu se ztratila i se štěnátkama...a on řekl, že už jí tam nechtěl, tak to ...No, šel na školu , kde bydlel na intru. Pak si vzal mě a odstěhoval se. Dneska spolu komunukují, ale nic extra vztah. Ten intr mu pomohl.

doplněno 12.03.14 10:18:

A to byl jeho tatík, ne otčím a nepil a stejně se choval z pozice moci a arogance.Máma se ho o nezastala.

doplněno 12.03.14 10:32:

Říkal, že v těch jeho 12ti letech, když to došlo, tak daleko, že mu i pejska slikvidoval, se v něm všechno zlomilo, je s podivem, že v tom věku najednou měl jasno. Pryč, studovat jinde, udělat si školu, bydlet na intru a co nerychleji vypadnout. Jak kdyby předčasně dospěl, vždycky mi to tak popisuje. A říkal, že kdyby neutekl studovat a bydlet na intru, tak by tam scvoknul.Čekal až šel na střední a co nejdál. Naštěstí intr mu hradil, ale o nějakém kapesném si mohl nechat zdát, to je jasný, takže brigády. Je to blbý, ale byl díky tomu vyškolen do života. Dnes tam chodíme jenom o svátcích a tak.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: nikc®
Datum: 12.03.14 12:43

ifkali, tak u nás to bylo úplně stejné. Ale já z toho scvokla. Taky jsem vždycky věděla, že v této rodině být nikdy nechci. Už asi taky ve 12 l. A myslela jen na útěk. Ale až v 18 jsem se dostala na intr a bylo pozdě. Chodila jsem na psychoterapii, tam byl pan doktor naprostý opak mého vlastního otce. Byl hodný a já za rok se z toho zbláznila a skončila v léčebně. Vlastní otec krutý a krutěší ani nemohl být a ani nepil. Mám problém si najít partnera. Nevěřím moc mužům.

doplněno 12.03.14 12:47:

Úplně stejný nebyl. Ubližoval jen mě a mámě. Zvířeti by neublížil. A lidi z okolí si mysleli, jaký je to sympaťák a hodný chlap. Nevěřili svým uším, když jsem řekla, jaký je doma.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.