Sídlo s.r.o. v bytě a tabulka na domě

Od: Datum: 11.03.14 00:17 odpovědí: 2 změna: 11.03.14 11:13

Uvažuji o zřízení další firmy pro své aktivity, patrně by se jednalo o s.r.o.
Sídlo firmy mi postačí v bytě (s partnery již nyní jednám jinde), byt je v osobním vlastnictví (SVJ)
Předpokládám, že je mojí povinností mít u dveří ceduli s názvem firmy.
1) Musí se cedule nacházet na venkovním vchodu do budovy, nebo stačí na chodbě uvnitř baráku?
2) Je SVJ povinno strpět tuto ceduli u dveří? (Předsedou je nerudný dědek ve věku 74 let, který rád dělá lidem problémy) Za jakých podmínek?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.03.14 08:46
avatar

Postačí na vchodu, pokud SVJ akceptuje sídlo firmy tak není co řešit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss®
Datum: 11.03.14 11:13

Byt určitě není v osobním vlastnictví, ale je to vaše vlastnictví. O označování provozoven se podívejte na § 17 živ. zákona, jinak se ptejte na vašem ŽÚ co požadují. Víte, co je v Prohlášení vlastníka pokud si to SVJ ošetřilo? Ostatně podívejte se, kolik firem u vás sídlí... Asi by se jiným nelíbilo, kdyby se v baráku courali mraky lidí a oni hradili spotřebu elektřiny, úklid ..
Panely jsou společné.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.