Vztah s holkou

Od: Datum: 10.03.14 20:14 odpovědí: 11 změna: 13.03.14 12:02

Ahoj je mi 16 let a ještě jsem pořádně nikdy neměl vztah s holkou ani jsem se nikdy nelíbal ani nic jiného. Jsem silně sportovně založený mám tréninky 6x týdně a na zábavu už není moc čas . Dřív jsem zastával názor že člověk najdu lásku při tom co ho baví nebo čemu se věnuje ale postupem času hlavně když vidim ty holky z mojí třídy jak všichni kouřej , chlastaj a jsou extrémně namyšlený tak si tak řikám jestli vůbec nějakou šanci mám najít někoho s podobným zájmem nebo aspon nějakou normální holku . Jak to bylo u vás?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: duckenzie*
Datum: 10.03.14 20:18

Přesně tuhle otázku si jako holka taky kladu. Kluci v mém okolí jsou pořád na trávě nebo chlastu a nedokážou se bavit jinak.. Asi nám nezbývá nic jiného, než čekat na zázrak v téhle zvrácené době.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: wamp®
Datum: 10.03.14 20:21
avatar

Jejdáá,tak se dejte spolu dohromady ;)

Ohodnoceno: 3x
 
Od: ahjko
Datum: 10.03.14 20:23

Nojo asi máš pravdu no :) ale stejně v 16 letech ještě nepolíbenej je hrůza ale i když bych moc chtěl a snažil bych se o nějakou tak se mi nakonec zhnusí z toho jak se chová . Snad až zestárnu to bude lepší

Od: duckenzie*
Datum: 10.03.14 20:39

Mně je 17 a nepolíbená sice nejsem, ale vztah jsem nikdy neměla. Úplně mě fascinuje, jak všichni chtějí s někým chodit, je jedno, že se k sobě vůbec nehodí, že mají úplně odlišné zájmy, hlavní je, že s někým chodí. Já si klidně vyslechnu blbý kecy spolužáků, že jsem stále sama, nehodlám s někým chodit, jen abych si mohla říct, že teda mám kluka. -_- To je pitomost.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: neo4440
Datum: 10.03.14 20:22

Tak spolu dohromady *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vlasatec*
Datum: 10.03.14 20:23
Šanci určitě máš, stačí vydržet. Dneska se to moc nenosí ale o to to je potom krásnější.
doplněno 10.03.14 20:27: Poprvé jsem byl polibenej v 11ti a podruhé ve 25ti letech a vůbec si nepripadam nějak vadnej prostě jsem si počkal na tu pravou. Nechápu proč bych se měl honit za tím abych byl polibenej. Jdu za tím co mě baví a za tím být sám sebou...
Ohodnoceno: 3x
 
Od: jumba
Datum: 11.03.14 09:32

Mohu se zeptat, jaký sport děláš?

Dělám atletiku. Trénuji každý den i dvoufázově. V sobotu nebo v neděli závody. Tam se dalo dohromady hodně párů. Nejsou-li u vás v oddíle holky, tak se jdi podívat na jiné sportovní akce. Ale chodit s dívkou jen proto, abych se mohl líbat, je blbost.

A nehledej ve třídě, když víš, jaké jsou.V 16 letech nemáš nic zmeškaného. Věnuj se sportu, určitě to děláš proto, abys něčeho dosáhl a byl v tom dobrý. A dívka se najde určitě, nespěchej!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ahjko
Datum: 12.03.14 22:22

dělám street workout (calisthenicu) už ale na vyšší úrovni

Od: jumba
Datum: 13.03.14 12:02

Tak u workoutu asi holky opravdu nejsou. Snad jen okukovat.

Zajdi na stadion, kde třeba trénují dívky, atletika, volejbal atd. Ale myslím si, že moc tlačíš, abys nějakou dívku ulovil. S vypracovanou postavou nebudeš mít problém najít dívku. Dívky mají rády svalovce. Nech to vyšumět a čekej na tu pravou.

Mám přítelkyni, ale zase mám někdy dilema, že ji zanedbávám. Každý studujeme v jiném městě. O víkendu bychom mohli být spolu, ale mám často zase nějaké závody. Někdy jezdí semnou a tvrdí mi, že ji to nevadí. Ale stejně se cítím pod psa. Ale chodíme už spolu od SŠ a atletiku dělám od ZŠ. Prý věděla s kým chodí, kdyby nechtěla, tak semnou chodit nebude. A jsme si vzácnější, když máme nějaký víkend jen pro sebe. Tak nechvátej !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.03.14 11:09
avatar

Já si myslím, že byste se měli rozhlédnout v tělocvičně, na stadionu, na hřišti. Hledat tam, kde lze najít někoho stejně zaměřeného. Hospodář by měl hledat v hospodě, sportovec na sportovištích, tanečník na parketu. Nepoplést to, protože to by mohl nastat problém veliký. ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: buss
Datum: 11.03.14 11:19

Nepoužívej slovo všichni, není to pravda! Nepíšeš jaký sport děláš, jestli je to veřejné, protože tam by holky chodily a o sportsmeny mají zájem. Tak si všímej okolí a s některou to zkus. Neboj, najdeš.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.